Perfect Day

Ho, ho, hó! Ahojte, milí čitatelia! Už máte vianočnú náladu? Že nie? Tak to určite pokračujte v čítaní, lebo dnes to teda o svadbách nebude :) Dnes sme si totiž dali za úlohu navodiť vám tú správnu vianočnú náladu pesničkami, ktoré sme ešte nemali šancu opočúvať, lebo povedzme si na rovinu - Mariah Carey a Wham! majú nádherné vianočné pesničky, ale dokola sa počúvať nedajú.

Našťastie pre nás každý rok pribúdajú nové a nové skladby, ktoré sú rovnako kvalitné, ako tie vianočné "klasiky", a ktoré rovnako dokážu navodiť tú správnu vianočnú atmosféru. Nasledovné pesničky sú originály aj prespievané verzie, od známych aj menej známych umelcov a všetky sú z tohto desaťročia. 

Takže nasaďte si svoje vianočné svetre, ideme na to! :)

Hviezdičky popového neba Ariana Grande a Sia vypúšťajú hit za hitom a preto ani nie je prekvapením, že pričuchli aj k vianočným stromčekom a svojich fanúšikov potešili nádhernými pesničkami, v ktorých je Santa Claus hlavnou postavou - trošku popu či funky popu predsa Santovi nemôžu ublížiť, no nie? :)

Dokonalé spevácke alebo vzťahové harmónie k Vianociam proste patria a preto nesmieme vynechať skladby v podaní Pentatonix, Fifth Harmony či superpáru Gwen Stefani a Blakea Sheltona.

Nesmieme zabudnúť ani na staro-nové hviezdičky, ktoré svojim fanúšikom ešte radi pripomenú, že vedia spraviť krásny vianočný singel a vôbec nepatria do starého železa - napríklad taká Kelly Clarkson, či Shania Twain v spojení s Nickom Jonasom prinášajú veľmi krásne skladby, ktoré sa určite oplatí zaradiť do vášho sviatočného repertoáru.

Fanúšičky boybandov alebo chlapčenských rockových kapiel, nemusíte smútiť! Aj pre vás máme výber od Hanson-u, Good Charlotte či 98 Degrees, aby ste si sviatky spríjemnili aj s kapelami z "vášho mládí" :)

Už cítite zovšadiaľ ihličie či kapustnicu? Tak naša misia bola úspešná a vy ste už dokonale naladení na blížiace sa Vianoce (už len štyrikrát sa vyspíme, juchú :) )! Zabudnite na stresy z darčekov či upratovania a užite si krásne sviatky!

Váš team Perfect Day :)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame