Perfect Day
Dobré ránko! :) O prvých tancoch a svadbe sme toho veľa nepopísali, takže sme sa rozhodli, že sa to musí zmeniť. Veď prvý tanec mladomanželov je niečo, čo na svadbách nesmie chýbať, aj keď nepatríte k práve najlepším tanečníkom. A ak náhodou nie ste ani hudobní nadšenci, tak vám prichádzame na pomoc so zoznamom popových piesní z tohto a minulého roka, ktoré sa v tejto sezóne dokonale hodia na vašu oslavu lásky. Upozorňujeme, že klasické valčíkovské pesničky tu zrejme nenájdete. :)

1.Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling

Justin sa tento rok opäť prekonal a priniesol skvelý energický hit, ktorý sa dokonale hodí na svadby, a ešte viac na prvý tanec. Ak patríte k párom, ktoré sú za každú srandu, tak táto pesnička si priam pýta milú nacvičenú choreografiu.

2.Charlie Puth - One Call Away

Klavírny lovesong? Teraz hneď si ho pridajte do playlistu, lebo tento minuloročný hit sa na svadbu viac než hodí. Má pohodové tempo, takže prestupovať z nohy na nohu nebude náročné pre nikoho. :) Sľubujeme!

3.Meghan Trainor - Like I'm Gonna Lose You ft. John Legend

Čo by to bol za zoznam svadobných piesní, kebyže sa tu neobjaví meno ako John Legend? Krásny pomalý duet s Meghan Trainor si skoro až pýta byť na svadbe. A keď nie ako prvý tanec, tak určite ako slaďák vo svadobnom playliste.

4.Coldplay - Everglow

Coldplay má plnú zásobu piesní o láske, no nám sa na svadbu celkom pozdávala skladba Everglow. Trošku klavíra, trošku gitary a je z toho krásna pesnička, na ktorú sa dá romanticky tancovať so svojím milovaným. A je to celkom vhodná voľba aj pre náročných, no nie? :)

5.Russell Dickerson - Yours

Yours je u nás neznáma a neopočúvaná skladba s country nádychom, ktorá má však veľmi silný text plný emócií. Čiže, ak chcete mať pri prvom tanci slzy na krajíčku, toto je tá správna voľba.

6.Zuzana Smatanová - V dobrom aj v zlom

Aj medzi slovenskými pesničkami sa nájdu také, ktoré by mohli byť vhodné na svadbu. A jednou takou je jednoznačne aj V dobrom aj v zlom, čo v podstate aj je taká menšia svadobná hymna. Výhodou slovenských pesničiek je aj to, že popri tanci si ju môžete so svojimi hosťami aj na plné hrdlo zaspievať. :)

7.Selena Gomez - Nobody

Trochu popu na svadbe nikdy nezaškodí a Selena Gomez je dnes trochu aj synonymom popu. Skúste sa trochu započúvať do silného textu k pesničke Nobody a možno práve ona bude tá vaša vyvolená. :)

8.Jessie J - Flashlight

Pesnička Flashlight je o prekonávaní nástrah a mohli by sme ju nazvať aj ako "bojovný lovesong". :D Zároveň sa však hodí na oslavu nových začiatkov, či veľkých víťazstiev, a tým pádom aj na svadbu. Bude toto vaša víťazná pesnička? :)

9.Fifth Harmony - Worth It ft. Kid Ink

Chceli by ste extra netradičný prvý tanec? V poriadku, Worth It by mohlo byť pre vás to pravé orechové! Ide o rýchlu popovú pesničku, ktorú by na svadbe určite nikto nečakal, no môžeme vás ubezpečiť, že len tak ľahko na ňu vaši hostia nezabudnú. Pridajte k tomu ešte vtipnú choreografiu a o nezabudnuteľnú svadbu máte postarané. :)

10.Us the Duo - Better Together

Chystáte sa na svadobnú cestu niekam k moru? Tak táto pesnička môže byť dokonalý "predskokan"! Aj takýmto spôsobom si budete môcť na svadbe vyčarovať trochu pocitu šumenia mora či piesku pod nohami a rozhodne vám bude o pár stupňov teplejšie.

11.Frances - Don't Worry About Me

A nakoniec pre vás máme trochu pomalšiu a clivejšiu pesničku, ktorá je však plná emócií a dokonale by tak mohla doplniť váš veľký deň. Ak by ste náhodou mali spevácky nadaných známych, táto pesnička by bola ešte lepšia, kebyže je spievaná naživo. Čo myslíte? :) Tak, to by bolo pre dnes všetko z nášho zoznamu, ale určite sa pri tejto téme ešte niekedy zastavíme. Dúfame, že ste našli tú svoju vyvolenú pesničku, a keby aj nie, snáď sme vám obohatili váš playlist lovesongov. :) Ak máte dáke super tipy na pesničky, tak sem s nimi! Rady si ich vypočujeme. Zatiaľ však majte krásnu stredu! :)

*Credits* 0 1

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame