Perfect Day

VIANOCE. Magický čas plný šťastia a rodinnej pohody. Príjemné rodinné stretnutia, hrejivé objatia, láskavé pohľady, srdečné rozhovory, vtipné príhovory, čas zmierenia a odpustenia. Ak pokyvujete hlavami, GRATULUJEME!! Ste výhercom vianočnej súťaže „Rodina roka“! Ostatní nezúfajte, máme pre vás cenu útechy - skvelé tipy na tekuté povzbudzovače dobrej nálady, trpezlivosti, odvahy a zázračné urýchľovače času. S našimi drinkami sa žiadna mama, sestra, babka či svokra nebude zdať taká... (netrúfame si doplniť) :-D Príjemná predstava, však?

Začíname s tromi nealkoholickými variantami, ktoré vám na odvahe síce veľmi nepridajú, ale môžete ich ponúknuť aj šoférom a deťom, ktorí sa u vás počas sviatkov ukážu. Základ prvého koktailu tvoria brusnice, rozmarín a jabĺčka. Druhý sa mu farbou síce veľmi podobá, ale je o niečo jednoduchší. Vyrobíte ho zo šťavy z granátového jablka, cukru a perlivej minerálky. Šumivá citrónovo-brusnicová limonáda zdobená jahodami a pomarančom nás tiež nesmierne láka a je pomerne jednoduchá na prípravu aj ingrediencie.

Perfect Day, svadba, slovensko, kokteily na zimu_0001

Nebojte sa, máme aj varianty s alkoholom ;-) Čo takto pripraviť namiesto tradičných vín, pív, vodiek, rumov a nevieme čoho všetkého niektorý z týchto koktailov? Vyzerajú skvele a máme dojem, že tak budú aj chutiť. Prvá je brusnicovo-rozmarínová biela sangria s jabĺčkami. Ďalšie drinky, ktoré sme pre vás vybrali, sú Noel Spritzer a Holiday Cocktail. A ešte jeden recept na bielu sangriu s trochu inými prísadami. S týmito chutnými "nápojmi šťastia" by ste sa už mohli dostať k bodu b) "hrejivé objatia" ;-)

Perfect Day, svadba, slovensko, kokteily na zimu_0002

Koktail s prísadami ako malinový sorbet, granátové jablko a šampanské je určite TEN, ktorý vyskúšame na vlastnej koži. Ak ste fanúšikom bieleho rumu, skúste pepermintovú piňa koládu. Gin nájdete v brusnicovo-zázvorovom fizze a campari v úžasnej kombinácii mandarinky a šťavy z granátového jablka v poslednom koktaily. Ak už ste pri bode d) "srdečné rozhovory", buďte opatrní! S kokteilom v ruke sa veľmi ťažko kráča po tenkom lade :-D

Perfect Day, svadba, slovensko, kokteily na zimu_0003

Poslednú štvoricu otvára rozmarínom prevoňaný sviatočný drink, ktorého základ tvorí Prosseco a vodka. Nasleduje brusnicová varianta obľúbenej margarity a mojita. Na záver koktail s krásnym anglickým názvom Jingle Juice, ktorý je zo všetkých drinkov najnáročnejší na prípravu, ale podľa obrázka určite stojí za to! Tak ako, už ste si s budúcou svokrou potykali, alebo ste už na polceste do bezpečia?

Perfect Day, svadba, slovensko, kokteily na zimu_0004

Či už to zvládnete cez sviatky natriezvo alebo si máááličko dopomôžete k duševnej vyrovnanosti nejakým tým zázračným špiritusom, majte na pamäti, že hoci sú členovia vašich rodín všelijakí, sú to ľudia, ktorým na vás záleží (aj keď to niekedy nevedia dať najavo). A to najmenej, čo pre nich môžete urobiť je, že odhodíte všetky svoje predsudky, výčitky a nezahojené rany a skúsite začať s novým rokom odznova. ŽIJEME LEN RAZ, tak nech to stojí za to!

No a na záver tu máme ešte mená troch výherkýn poukazov na zľavu pri nákupe Dolly sukničky od Wedding Avenue:  Mária Podprocká, Erika Mikulová a Petra Majerová!

Slečnám gratulujeme a dúfame, že sukničky sa im budú páčiť a budú z nich mať obrovskú radosť. Baby, napíšte nám prosím email na info@perfectday.sk, aby sme Vám mohli poukážky poslať. Ešte dnes máme poslednú súťaž, takže oči na stopkách, resp. na našom Facebooku:))

Krásne Vianoce!

* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

 
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame