Perfect Day

Ak patríte medzi tých šťastných, ktorí sa v lete zasnúbili a práve riešite dátum svadby, ste na správnom mieste! Dnes vám dáme zopár tipov, prečo so svadbou neotáľať, ale vrhnúť sa do stavu manželského priamo po hlave. Že zima nie je práve najromantickejším obdobím pre svadbu? My tvrdíme opak!! A že nerozprávame len tak do vetra, prikladáme 20 dôvodov, prečo si svoj deň "D" naplánovať práve na december. Pripravení? Poďme na to!

1.  Váš list Ježiškovi sa môže s kľudným svedomím poriadne predĺžiť ;-) 2.  Pravdepodobnosť, že sa vaša svadba bude kryť so svadbou vašej kamarátky, alebo nebodaj nepriateľky, geometrickým radom klesá. 3.  Svadobčania sa budú na vašu svadbu tešiť ako deti na Mikuláša, lebo od leta žiadna tancovačka nebola a do plesovej sezóny je ešte ďaleko. 4.  Nikto o vašu svadbu nepríde pre zabookovanú letnú dovolenku. 5.  Nech použijete (alebo nepoužijete) akýkoľvek deodorant, určite sa nespotíte :-) 6.  Neroztopia sa vám zákusky ani svadobná torta. Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0108

7.    Je viac než pravdepodobné, že vám váš vysnívaný fotograf alebo svadobná agentúra bude v tomto termíne plne k dispozícii a poriadne si to vychutná.

8.  Matka príroda vám na portrétové fotenie zabezpečí dokonalú kulisu (kryštáliky ľadu, snehové vločky, cencúle, zamrznutú krajinu ponorenú do hmly...).

9.  Viete si predstaviť romantickejšiu fotografickú scenériu ako zaľúbencov stojacich pri rozpálenom kozube obklopenom desiatkami sviečok? My rozhodne nie!

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0110Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0111

10.  Farebná paleta bielej, bledomodrej, striebornej, zlatej, smaragdovo zelenej, červenej, károvanej alebo čisto prírodnej farby je priam dokonalá.

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0103 11.  Veľa krásnych dekorácii môžete získať priamo z prírody, stačí ich len nastriekať bielou, striebornou či zlatou farbou a luxus je na svete.

12.  Vianočné svetielka konečne nájdu využitie aj počas bežného roka.

13.  Sviečky zakomponované do svadobnej výzdoby nikdy nebudú pôsobiť tak zmysluplne ako v čase nízkych teplôt a skorého šera.

14.  Máte šancu (konečne) sa zbaviť vianočných ozdôb dedených z pokolenia na pokolenie... inak povedané, máte jedinečnú príležitosť na hromadný nákup nových štýlových ozdôb.

15.  Sklenené kryštáliky a glitre KONEČNE nájdu svoje uplatnenie.

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0105

16.  Vianočné koledy roztopia aj to najchladnejšie srdce.

17.  Škorica, vanilka, medovina, varené víno a perníky sladko prevoňajú aj tú najrozsiahlejšiu sálu.

18.  Jablkovo-škoricové "páje" a varené víno chutí najlepšie, keď za oknom zúri poriadna snehová fujavica ;-)

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0101

19.  Môžete si byť istí, že sa vám svadobčania pár minút po prípitku nerozpŕchnu po okolí, ale zostanú s vami pod jednou (hrejivou) strechou počas celého večera.

20.  A teraz si predstavte svadobnú cestu. Aj vy sa vidíte na Vianoce v Karibiku?? :-)

Veríme, že sme vás dostatočne naladili. Ak by ste ešte predsa potrebovali kúštik postrčiť, navštívte náš Pinterest. Nechali sme vám tam zopár skvelých nápadov. No tak, šup-šup do práce, veď už to máte za pár ;-)

* Credits *  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame