Perfect Day

 Ak patríte medzi tých ľudí, ktorí nemajú radi Vianoce, tak pre vás máme zlé správy. My sa ešte stále nechávame unášať na tom všetkom vianočnom a tak dnešná inšpirácia bude mať opäť nádych Vianoc. Znova upúšťame od všetkého svadobne orientovaného a sústreďujeme sa len na vianočné dekorácie, ktoré vás dúfame inšpirujú a aj možno sa nejaký nápad odhodláte vyskúšať aj u vás doma.

Ešte pred tým než začneme, radi by sme zablahoželali výhercovi našej pondelkovej súťaže o tortičku od Syslíkových tortičiek, ktorú získala Andrea Stanová.

Nezabudnite, že dnes pokračujeme v súťažení a dnes pre vás máme hneď tri ceny:)) Takže sledujte FB a hrajte!

Späť k vianočným dekoráciám. Tí z vás ktorí majú rodinné domy, môžu takto krásne začať zdobiť ešte pred vstupnými dverami.

Perfect Day, svadba, slovensko, Vianocne dekoracie_0001

Takéto krásne nápisy si vyrobíte aj sami ľavou zadnou, po krásny veniec si zájdite do jedného z našich obľúbených kvetinárstiev, ktoré nájdete tu alebo si nájdite svoj vysnívaný na webe a prineste ho do svojho lokálneho kvetinárstva ako ukážku toho, po čom túžite. Ak máte doma deti, určite ich potešte výzdobou dverí v podobe snehuliaka. Stačí vám na to farebný papier a lepidlo.

Perfect Day, svadba, slovensko, Vianocne dekoracie_0002

Nezabudnite pri zdobení na okná, poskytujú skvelý priestor na výzdobu a čo je super, krásnu výzdobu vám budú závidieť aj susedia:)

Perfect Day, svadba, slovensko, Vianocne dekoracie_0003

Steny, poličky, vnútorné dvere, vyzdobte akýkoľvek priestor ale samozrejme myslite pri tom na "menej je niekedy viac". Netreba to preháňať. Máte doma "palčáky" ktoré už doslúžili? Použite ich pri dekorácii!

Perfect Day, svadba, slovensko, Vianocne dekoracie_0004

Takzvané "cake pops" sú momentálne vo svete veľkým hitom a tieto v štýle vianočných gúľ, nás dostali takisto ako príbory v týchto super ponožkách:)) Vianočné ozdoby nemusia visieť len zo stromčeka, zožeňte si krásnu stuhu a zaveste ich na závesovú tyč, na lampu, na dvere kamkoľvek vás napadne. Prívetivcov minimalizmu poteší jednoduchosť.

Perfect Day, svadba, slovensko, Vianocne dekoracie_0005

Vytvorte si takéto malinké aranžmá a použite na dekoráciu vášho vianočného stola. Ak máte doma nejaké krásne dózy, poháre a vázy, naplňte ich vodou, brusnicami, kúskom ihličia alebo inej zelene a vložte plávajúci kahanček. Krásna dekorácia, ktorá bude vyzerať skvele kamkoľvek ju položíte.

Perfect Day, svadba, slovensko, Vianocne dekoracie_0006

Nudia vás tradičné vianočné stromčeky? Nestihli ste tento rok kúpiť ten svoj? Presťahovali ste sa do novej garsónky, kde jednoducho nie je miesto na stromček? Inšpirujte sa niektorým z týchto nápadov!

Perfect Day, svadba, slovensko, Vianocne dekoracie_0007

A ešte tri tipy na záver, ktorými potešíte tých najmenších členov vašich rodín, a to nielen počas Vianoc:) Vyrobte spolu s nimi z ponožiek takétoho snehuliaka. Pri výrobe lineckých koliesok, zopár odložte bokom a ozdobte ich taktýmto spôsobom. Papierové kryty lámp z obchodu Ikea sú skvelé na výrobu snehuliakov, ktoré vydržia celú zimu a vyrobíte ich aj bez snehu:)

Perfect Day, svadba, slovensko, Vianocne dekoracie_0008

* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Tak to je pre dnešok všetko. Ak sme vás navnadili, ale chceli by ste vidieť ešte viac, tu na našom Pintereste, nájdete ešte zopár skvelých nápadov.

Krásne prípravy a zdobenie:)

 
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame