Perfect Day

Krásne piatkové popoludnie všetkým naším stálym čitateľom, ale aj vám, ktorí ste našu stránku ešte len objavili a toto je prvý príspevok, ktorý od nás čítate. Dúfame, že sa máte všetci skvele, že máte za sebou úspešný týždeň a pred sebou víkend plný nejakých fantastických plánov.

Ak nás sledujete pravidelne, viete určite o tom, že minulý týždeň sme vám ukázali tri zásnubné príbehy a spustili sme súťaž, v ktorej ste mohli hlasovať za ten váš naobľúbenejší príbeh, ktorý vyhrá fotenie Len my.... od Inspired By Love.

Perfect Day, svadba, slovensko, sutaz_0001

Vaša odozva nám doslova vyrazila dych, neočakávali sme takú skvelú účasť. Predtým než vyhlásime víťaza, chceli by sme sa poďakovať v prvom rade všetkým, ktorí ste nám napísali vaše príbehy a v druhom, ale neposlednom rade všetkým vám, ktorí ste si našli čas a hlasovali za svojich obľúbencov.

Perfect Day, svadba, slovensko, sutaz_0002

Ok takže nebudeme to ďalej naťahovať, výhercami našej súťaže a párikom, ktorý vyhráva Len my... fotenie od Inspired By Love a bude v budúcnosti vlastníkom takýchto nádherných fotografií  jeeeeee....

Perfect Day, svadba, slovensko, sutaz_0003

...párik čísloooooo 3. MARTINKA A SCOTT!!!

GRATULUJEME!!!!!!!!

Očakávajte email od Soni z Inspired By Love, v ktorom sa dozviete čo ďalej:)

Ešte raz všetkým ďakujeme a zároveň želáme fantastický víkend!!!

Perfect Day, svadba, slovensko, sutaz_0005

* Credits * 1 - 15

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame