Perfect Day
TGIF! Konečne je tu piatok! A zároveň už len 13 dní do Vianoc! Tešíte sa? My určite! Koľkí z vás si dnešný deň spríjemnia nakupovaním vianočných darčekov? Ak by sa tu pár takých našlo a ani za nič neviete, čo kúpiť svojmu partnerovi, otcovi či bratovi, ponúkame Vám dnes pár inšpirácií darčekov PRE NEHO. Ak ste však prepásli náš článok o darčekoch pre ňu, nájdete ho na tu:) Vyberanie darov pre mužov môže byť náročné, ale nie neuskutočniteľné. Je to výzva, to hej, ale dnes už je na výber toooooľko vecí, že niečo vybrať proste musíme (ak teda nechceme každý rok kupovať len ponožky a trenírky). Napríklad niečo technické nemôže chýbať - či už (super-extra-špiónske) hodinky, kvalitný reprák alebo"okuliare budúcnosti". Netreba však zabúdať ani na jeho štýl a popozerať sa po dákych motýlikoch či manžetových gombíkoch. A už vôbec netreba zabúdať na jeho neskrotnú dušu - bicykel, špeci kreditná karta s rôznymi nástrojmi (tá celkom určite nie je na nakupovanie) alebo kvalitné topánky vhodné do každého terénu. pre neho2015 1. Bezdrôtový reproduktor – Heureka / 2. Kávovar Gaggia – Cafepoint / 3. Parfém Dunhill Icon – parfums.sk / 4. Bicykel Kellys – Green Bike / 5. Hodinky – Storm / 6. Virtuálne okuliare – Samsung / 7. Drevený motýlik by bewooden – SAShE / 8. Karta s 9 pomôckami – Amazon / 9. Nabíjací stojan na Iphone –  Native Union / 10. Tenisky – Vans / 11. Manžetové gombíky by bewooden – SAShE / 12. Kožený obal na smartfón by LIBREatelier – SAShE / 13. Kniha 1001 albums you must hear before you die – Amazon / 14. Taška z bezpečnostných pásov by ZasPas – SAShE / Chcete svojmu drahému či bratovi radšej venovať zážitok? Nie je problém! Na výber máme hneď niekoľko možností:
  • Šport. Či už jednorázové lístky alebo permanentky na obľúbený šport nesklamú nikdy. A ak sa k tomu ešte pridá pivo, tak úspech máte zaručený.
  • Pohyb. Zdravý životný štýl je dnes in a pokiaľ aj vy radi trávite čas v posilňovni či vonku na bicykli, nebojte sa trochu do toho zainvestovať. Či už predplatenie vstupného alebo kúpenie novej športovej výbavy.
  • Wellness pobyt. Rovnako ako pri ženách, aj tu sú hneď dve výhody - na jednej strane sa príjemne zrelaxujete na masáži a na druhej strane strávite romantický čas so svojim milým. Dve muchy jednou ranou!
  • Jednorázové aktivity. Dnes už aj Slovensko ponúka veľa zaujímavých aktivít ako napríklad motokáry, zajazdenie si na okruhu Slovakia Ring, škola šmyku, laser tag, či paintball. Muž sa tam môže dokonale vyšantiť a môže to byť zároveň aj skvelý čas strávený s priateľmi.
Tak, a je to! Snáď sme na nič nezabudli a poriadne sme Vás inšpirovali k úžasným darčekom na Vianoce pre Vašich blízkych. Výhercom našej stredajšej súťaže o krásny "cake toper" od Janky z La Caramela sa stáva Andrea Stanová. Andrejka gratulujeme, napíš nám prosím emailom svoju poštovú adresu, aby sme vedeli, kam máme cenu poslať:) Majte krásny víkend plný pohodových nákupov! :)
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame