Perfect Day
A je to tu zas! Čas stresu, nestíhačiek, upratovania, priberania, ale aj radosti, smiechu, obdarúvania a fajnového zemiakového šalátu. O čom hovoríme? To vám snáď musí byť jasné už od októbrových reklám - Vianoce sú tu! :) A s nimi prichádza aj otázka, čo komu darovať pod vianočným stromčekom. Je to veru náročná úlohu, vybrať ten správny darček, ale nakoľko už dnes vieme zohnať čokoľvek a kdekoľvek, tak by to nemal byť problém, no nie? Tak, ako aj minulý rok, tak aj tento sme sa trochu zamysleli a ponúkame Vám pár inšpirácií - dnes to budú inšpirácie na darčeky pre ňu, čiže ťahák pre mužov. :) Už dávno neplatí, že ženu obmäkčíte vonnou sviečkou či kuchárskou knihou - dnes sú ženy už trochu vyberavejšie, a majú veru z čoho vyberať. Či už ide o oblečenie, šperky, knihy, voľnočasové aktivity či púzdra na telefón, všade je z čoho vyberať a je práve na Vás, páni, aby ste vybrali správny darček a ešte sa aj strafili do štýlu svojej polovičky. Náročné, čo? Ale to zvládneme! Ponúkame Vám teda pár inšpirácií - kvety sú stále in a šiltovka, tenisky či obal na telefón s kvetinovým vzorom nemôžu veľa pokaziť (jedine, že by vaša drahá nebola až romanticky ladená - v tom prípade kvety fungovať nebudú). Ak sa však svojej milej nemôžete ani len dovolať, odporúčame investovať do kvalitného telefónu, ktorý dnes už nie je len telefónom, ale aj diárom, správcom financií, či fotoaparátom. Na druhú stranu taký "instantný" foťáčik však nie je úplne na škodu, fotky vám totiž vytlačí na počkanie. A čo takto šperky? Na tie netreba zabúdať! A na kabelky už vôbec nie! Ak sa však bojíte kupovať drahej oblečenie, čo takto kúpiť aspoň niečo pod oblečenie? Tým potešíte ju, aj seba. Alebo radšej omalovánky? Tie sú teraz tiež hitom! :) pre nu2015 1. Kabelka – Michael Kors / 2. Omaľovánky pre dospelých Začarovaný les – Martinus / 3. Kvetinová šiltovka by L.enka. – Sashe / 4. Parfém Mileva Rose Gold – Petra Toth / 5. Čipkové string body – H&M / 6. Predplatné časopisu EMMA – Pluska / 7. Fujifilm Instax Mini 8 – Nay Elektrodom / 8. Náušnice Z krajiny ľadu by Bazu – Sashe / 9. Tenisky –  Adidas/ 10. Šálky Mr. & Mrs. by Harpie – Sashe / 11. Náušnice a prsteň – Swarovski / 12. Kryt na Iphone 6/6S – Casetify / 13. Iphone 6S – Istores.sk / 14. Tylová sukňa – Dolly Sukne / Stále nič? Bojíte sa svojej milej kupovať materiálne veci? Tak stavte na zážitok!
  • Lístky na koncert. Tento rok budú u nás a v našom okolí hrať IMT Smile s Lúčnicou, Rihanna, Imagine Dragons, Hozier, Roxette, Bryan Adams, José Carreras, Eros Ramazzotti, Ennio Morricone či Hans Zimmer.
  • Lístky na kultúru. Či už na muzikál (FRIDA - Maľovať a milovať, Jana z Arku), do divadla (Fanny a Alexander) alebo na výstavu (Titanic).
  • Voucher na rande fotenie. Spríjemnite si poobedie zachytením krásnych chvíľ s Vašou polovičkou! Naši odporúčaní fotografi sa na túto úlohu určite radi podujmú.
  • Romantický pobyt. Za turistikou do Tatier? Môže byť! Alebo na wellness do kúpeľov? Prečo nie? Darujete tým nielen krásne spomienky, ale aj váš čas, a to je predsa to najcennejšie, čo máte, nie? :)
  • Poukážka na nákup v jej obľúbenom obchode. Nič nimi nepokazíte, jedine možno odľahčíte svoju peňaženku, ale čo tam potom, ak to vašej drahej spôsobí úsmev na tvári, no nie? :)
  • Extrémne zážitky. Či už ide o skok s padákom, let balónom, alebo len poukážka do Escape room - všetko sú to zážitky, na ktoré sa len tak ľahko nezabúda a úspech máte zaručený.
Tak čo? Podarilo sa nám inšpirovať vás? Dúfame, že aspoň niektorou položkou sme sa vám trafili do gusta a vaša partnerka si pod stromčekom nájde ten pravý darček:) Výhercom našej pondelkovej súťaže o vianočné oriešky od Sashe.sk sa stáva Lucia Dujničová. Lucka gratulujeme, napíš nám prosím emailom svoju poštovú adresu, aby sme vedeli, kam máme cenu poslať:) Šťastné a veselé nakupovanie prajeme! :)
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame