Perfect Day

Krásne ráno prajeme všetkým našim priaznivcom. :) 

Dnes pre vás máme nachystané niečo špeciálne. Síce pôjde o tradičnú inšpiráciu z vašich rande fotení, no trocha z iného súdka. Na tomto rande totiž hlavnými aktérmi neboli dvaja, ale traja... Adriana, Ján a ich synček Damiánko, ktorý bol ešte v brušku. Áno, dnes tu máme pre vás jedno čarovné tehu fotenie zachytené talentovanou Gabrielou Jarkovskou. Svadbou sa to predsa nekončí, ale len začína... :) ;) 

Adriana a Ján sa rozhodli zvečniť si očakávanie prvého prírastku do rodiny, aby si ich malý Damiánko mohol o pár rokov pozrieť, ako to vyzeralo tesne pred jeho príchodom na tento svet a oni si mohli zaspomínať na krásné chvíle jeho očakávania. Adriana bola v 36. týždni svojho tehotenstva a práve nastúpila na materskú dovolenku, teda ideálna veľkosť bruška i čas na fotenie. Budúci rodičia si vybrali nádherný júnový deň a voľba lokality padla na pôsobivé úpätie hory Sandberg, nachádzajúcej sa na území mestskej časti Devínska Nová Ves -Bratislava. Okrem nádherného výhľadu tam nájdete veľa stromov, najrozmanitejšie skaly a skalné útvary, ale aj veľa piesku, ktoré spolu ladia a vytvárajú nádherné pozadie pre akékoľvek fotografie. Jednoduchým, no dokonalým doplnkom bola kytica kvetov, ktorá zvýraznila pôvab budúcej mamičky (kytičku vytvorili šikovné ruky z Kvetinového ateliéru Peony). Každé správne rande v prírode sa nezaobíde bez pikniku, preto nesmela chýbať deka, sviečky a ovocie, ktoré poslúžilo ako skvelá rekvizita. Vďaka jednoduchému triku s prezlečním šiat sú výsledkom jedného fotenia dva sety nádherných fotografií počas zlatej hodinky s krásnymi slnečnými efektami. Veď napokon, poďte sa presvedčiť sami... :) 

Farby sú mocné, to už dávno vieme... a ako dramaticky dokáže zmeniť celkový vzhľad a vyžarovanie len samotná farba oblečenia, je niekedy absolútne úžasné. Dokonalým príkladom je naša dnešná budúca mamička, ktorá vymenila výrazné červené šaty za jemné biele, a razom sa z elegantnej dámy stala éterická víla a fotografie zrazu dostali odzbrojujúco nežnú atmosféru... 

A sme na konci dnešného článku. Veríme, že pohladil dušu, ale aj inšpiroval nejednu našu nevestu, ktorá si už prežila svoj veľký deň D a je v očakávaní svojho malého pokladu. Neotáľajte však pridlho a zvečnite si tieto krásne momenty, ktoré prežívate so svojou polovičkou. Patria k tým najkrajším v živote ženy. 

Adriane, Jánovi a Gabike patrí naše veľké ďakujem za ochotu podeliť sa o tieto krásne zábery s nami všetkými a vám prajeme nádherný, slnečný a láskyplný záver júna. :) 

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame