Perfect Day

Príjemne popoludnie želáme všetkým naším čitateľom a čitateľkám:) Dúfame, že ste mali všetci super víkend a že ste stihli načerpať dostatok energie na ďaľší týždeň čo nás čaká. Dnes to celé odštartujeme článkom o výzdobe svadobného auta.

Idem si tak minule z bodu A do bodu B po uliciach Trnavy, v jedno pekne sobotné ráno a zaparkované pri ceste ma zaujali dva takmer totožné veľmi dobre vyzerajúce autíčka nemenovanej značky (nie preto, že by som nemohla robiť reklamu, skôr pre to, že si to úplne nepamäťám, čo to bolo za značku, ale myslím, že BMW), staršieho dáta výroby (opäť neviem na 100%, ale podľa hranatých tvarov to odhadujem na 80te roky) v mojej obľúbenej farbe (bielej). Tak som zľavila na tempe, že nech sa pokocám a pozerám trošku, a ako som okolo nich prechádzala, čím sa mi z nich odkrývalo viac a viac, tak som si všimla, že veď aha, to sú svadobné autíčka. No a potom som prišla na rovnakú úroveň s nimi a do očí mi udrela tá svadobná výzdoba:( No na zaplakanie. Nie, že by to bolo celé zle, ako predsalen, sme každý iný a máme každý iné preferencie a nápady, ale k tým super autíčkam sa tá vyzdoba, ktorá vyzerala ako vystrihnutá zo svadobného filmu natočeného pred dvadsiatimi rokmi vôbec, ale vôbec nehodila, čo bola podľa mna strašne veľká škoda, pretože tie autá samé o sebe boli úplne fantastické.

No a tak vznikla myšlienka napísať tento článok, takže poďme sa hneď pozrieť na nejaké modernejšie možnosti, ktoré dnes máme pri zdobení svadobných autíčok (a áut, ake je to vaše nejaké 400 koňové žihadlo, tak aby som ho neurazila:))

Asi jedným z najjednoduchších nápadov ako ozdobiť auto, je vyrobiť si takéto garlandy. Použiť môžete rozličné materiály, papier, textil, drevo Text môžete vytlačiť na tlačiarni, napísať ho ručne, nažehliť ho na textil, možností je veľa, treba si len vybrať tú, do ktorej sa vám chce ísť. Omrknite napríklad KatyKreativ na Sashe.sk alebo zadajte "just married garland" do vyhľadávania na stránke Etsy, ak sa vám nechce vyrábať vlastné a radšej si kúpite niečo hotové. 

Perfect Day, Slovensko, svadba, inspiracia, ako vyzdobit auto_0001

Ak sa vám garlanda zdá málo, k nápisu pridajte stuhy, farebné balóny, alebo podľa typického amerického vzoru prázdne plechovky.

Perfect Day, Slovensko, svadba, inspiracia, ako vyzdobit auto_0002

Ak chcete naozaj niečo iné, čo takto farebné pompomky za autom? Vyrobiť ich môžete z vlny, tak ako sme kedysi robili brmbolce na čiapky alebo z papiera. Alebo si vyrobne záplavu srdiečok z papiera, čo zavesíte za auto.

Perfect Day, Slovensko, svadba, inspiracia, ako vyzdobit auto_0003

Ak sa vám pompomky zdajú príliš infantilné, skúste kvetinové garlandy a jednoduché saténové široké stuhy. Vyzdobiť môžete predok ....

Perfect Day, Slovensko, svadba, inspiracia, ako vyzdobit auto_0004

... alebo zadok auta, podľa toho ktorá časť auta sa vám páči viac:) Tieto vyzerajú extra výborne na starých "vintage" autách.

Perfect Day, Slovensko, svadba, inspiracia, ako vyzdobit auto_0005

Čo sa týka kvetinovej výzdoby každopádne je lepšie držať sa hesla "less is more", čiže menej je niekedy viacej:) Ako ukazujú následujúce tri ukážky.  Mojím favoritom sú jednotlivé kvety na kapote auta. V každom prípade nezabudnite svoju výzdobu auta, zladiť ku celkovej farebnej palete, ale to snáď ani písať nemusím, to je asi samozrejmé:) 

Perfect Day, Slovensko, svadba, inspiracia, ako vyzdobit auto_0006

Alebo potom, je tu ešte varianta tzv. "go mad", že proste idete do toho naplno a vôbec Vás netrápi, kto si čo o vás bude myslieť:)

Perfect Day, Slovensko, svadba, inspiracia, ako vyzdobit auto_0007

Tak čo, ktorá varianta vás najviac zaujala? Mali ste fantasticky vyzdobené auto na Vašej svadbe? Pošlite nám fotky. Poznáte niekoho kto má super auto, a rád by ho požičiaval ako svadobné, resp. robil by v ňom transport novomanželom počas dňa? Pošlite nám o nich viac info, alebo nech sa nám ozvú priamo oni. Rady by sme ich odporúčali našim čitateľom.

Úspešný týždeň vám všetkým ...

* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 

 
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame