Perfect Day

Aký bol víkend? Čo ste robili? Pochváľte sa! My sme okrem zaslúženého oddychu po celom pracovnom týždni samozrejme mysleli aj na vás a dnes máme pre vás pripravený ďalší článok plný zaujímavej svadobnej inšpirácie:) Posvietime si opäť na výzdobu, ale tentoraz necháme svadobnú sálu stáť chvíľu bokom a zamierime na najdôležitejšie miesto vášho svadobného dňa - na miesto svadobného obradu, kde vám vyzdobíme uličku, ktorou vykročíte v ústrety vášmu drahému.

Pokiaľ nie ste ako Elizabeth Taylor, ktorá sa osemkráť vydávala, pôjdete ňou ako nevesta iba raz v živote a tento moment by ste si mali naplno užiť. Veď všetky oči sa uprú len a len na vás! Preto by mala byť aj ulička patrične vyzdobená. Väčšinou sa jej však ujde v rámci celkovej svadobnej výzdoby pomerne malá pozornosť a skončí to klasicky u našej starej známej organzy s nejakým umelým kvetom. Trochu neosobné a fádne, nemyslíte? Veď možností ako uličku skrášliť pre váš veľký deň je veľa, stačí sa len rozhodnúť a trošku sa ponamáhať s jej prípravou. Ak sa na to necítite, zverte to do rúk profesionálom. Tí už vedia ako na to:)

Poďme sa teda pozrieť, čo všetko sa vám teda ponúka.

V jednoduchosti je krása a tak začneme dnes úplne minimalisticky - so stuhami. Nie je však stuha ako stuha! Organzy už sme videli viac ako dosť, ale čo tak saténové stuhy? Zladené do vašich farieb, uviazané na mašlu alebo len tak voľne visiace... tým  nemôžete nič pokaziť.  Výsledný efekt je naozaj krásny a to ste z vášho rozpočtu ani nemuseli veľa utratiť. Ďalšia výhoda!

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0473

Tradičným spôsobom ako sa zvykne zdobiť ulička sú kvety. Ale aj tu sa dá stále nájsť niečo nové, zaujímavé a neokukané. Napríklad také bohaté girlandy zo živých kvetov - to my veru môžeme! Sú ozajstným potešením pre oko, pôsobia veľmi romanticky a priam až luxusne. Vaša ulička tak dostane úplne novú tvar a ten potrebný šmrnc.

Photo by Allan Zepeda

Ak sú na vás girlandy trochu moc, tak teraz trochu zvoľníme tempo. Ako vidíte na fotkách, aj menšie množstvo kvetov dokáže uličku krásne rozžiariť. Či už to bude jeden centrálny kvet, alebo si zvolíte malú vázičku so zaujímavým tvarom, prípadne napicháte kvety do tvaru gule, to už necháme len a len na vás :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0479svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0480 A čo tak naaranžovať rezané kvety, sviežu zeleň alebo pokojne aj sukulenty či stromy do kvetináča? My v Perfect Day vravíme ÁNO! A čo vy? svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0461svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0465

Z darov matky prírody sa dá po celý rok vyberať niečo zaujímavé. Dnes máme pre vás tieto šišky, pník so sukulentami a listami alebo túto prútenú guľu s papradím. Podľa nás sa obzvášť hodia pre jesenné a zimné svadby, alebo pre netradičnú svadbu ladenú do prírodného štýlu.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0477

Lampášiky a sviečky tiež nemôžu chýbať... osvetlia vám cestu k vášmu vyvolenému.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0481

Popustite uzdu vašej fantázií a pohrajte sa farebným papierom. Srdiečka, vrtuľky, kvety, alebo mini pom pom guličky - to všetko si ľahko a rýchlo dokážete vyrobiť aj sami a ani vás to nebude stáť veľa.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0459 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0469

Slová, slová, ach tie zamilované slovááá ... Krásnych citátov o láske je naozaj neúrekom, stačí si už len vybrať ten váš a ozdobiť ním cestu, po ktorej pôjdete k oltáru.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0476

Ako plynul čas, tak sa z chlapca stal muž a malého dievčatka zrelá žena... Čas naozaj rýchlo beží, takže je pekné sa na chvíľu zastaviť a zaspomínať si na detstvo, alebo na spoločné chvíle, ktoré ste spolu strávili počas vášho vzťahu. Zvečnené na fotografiách v peknom rámiku budú krásnou ozdobou vašej uličky :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0475

Možno ste si všimli, že väčšina našej dnešnej inšpirácie pochádza z exteriérových svadieb. V našich zemepisných šírkach nám počasie často znemožňuje obrad vonku, ale pri malej zmene môžete jednotlivé dekorácie bez problémov nainštalovať do uličky alebo na stoličky a lavice v kostole, radnici či miestnom úrade :) Tak sa toho nebojte a vyskúšajte niektorý z našich dnešných nápadov :)

Pekný týždeň vám želáme z Perfect Day :)

 *Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame