Perfect Day

Krásny slnečný víkend nás nakopol pozitívnou energiou a dnes sme tu opäť pre vás aj s novými svadobnými nápadmi.

Aj keď horúčavy podobné tým z minulého roka nás ešte len čakajú, je dobré už teraz pomýšlať na to, ako zabezpečíte vašim hosťom chladivé osvieženie. Samozrejme, bez klimatizácie a vychladených drinkov to určite nepôjde... no napadlo vám zakomponovať do vašej letnej svadby napríklad bazén? Okrem zaujímavého prvku svadobnej lokality, ktorú môžete využiť ako súčasť svadobnej dekorácie, sa vám bazén zároveň postará aj o zábavu, pretože je viac ako isté, že na konci večera už väčšina hostí bude v bazéne. :D

Či už teda plánujete štýlovú svadbu v exteriéri, alebo uvoľnenú svadbu "a la" garden party, rozhodne je treba dať slavnostný svadobný šat aj bazénu. Možností je hneď niekoľko, a my vám teraz ukážeme zopár z nich.

Svadbu bez kvetov si asi nikto z nás nevie predstaviť. Okrem aranžmánov, ktoré zdobia stoly, sa kvety skvelo hodia aj na výzdobu bazéna. Nie je to nič náročné. Môžete ich len tak porozsýpať a ony si už poplávajú samy, alebo zvoľte kvetinové venčeky či aranžmány, ktoré sa budú po celý svadobný deň vznášať na hladine bazéna. Ak ich ešte aj farebne zladíte so zvyšnou kvetinovou výzdobou, bude to úplne super!

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1109svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1110

Bez ohľadu na to, či necháte plávať sviečky a lampášiky na vode, alebo nimi vyzobíte len okraje bazéna, ich jagavé svetlo vytvorí nezameniteľnú atmosféru letnej svadby pri bazéne. Len si to predstavte... zapadne slnko, večerná zábava sa ešte len rozbieha a všetky tie drobné svetielka sa roztancujú na hladine bazéna... romantika ako vyšitá. :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1111svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1112

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1116

"Láska je..." a každý si môže doplniť do výroku to svoje vlastné. Alebo môžete hladinu vyzdobiť len pomocou vašich iniciál. Podľa nás je to zaujímavý spôsob, akým ozvláštnite bazén na vašej svadbe a dáte mu tak osobitý charakter.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1120

Balóny, balóny, všade samé balóny... nám sa na svadbách veľmi páčia, samozrejme, len ak sa správne využijú (ako na to, nájdete v článku tu). Nemáme však na mysli staromódne gýčové útvary z balónov, ktoré pamätajú ešte 90-te roky, ale ich modernejšiu verziu, ktorá dokáže úžasne rozžiariť blankytne modrý bazén a dať mu novú veselú podobu plnú farieb. Veď napokon, posúďte sami...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1122svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1123

Ako sa hovorí, papier znesie všetko. Tak prečo ho nevyužiť na výzdobu bazéna na vašej svadbe? Najlepšie však bude, ak použijete nejaký povoskovaný odolnejší papier, aby sa vám náhodou nestalo, že sa pestrofarebné pompomy, lodičky alebo veselé dáždniky rozmočia ešte pred vaším príchodom. To by bola veru škoda!

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1115

Samozrejme, bazén sa dá využiť aj inak ako len atraktívna dekoratívna súčasť svadobného miesta. Môžete z neho spraviť tzv. "chill-out" kútik s bazénovým barom, kde si na takýchto pohodlných tuli vakoch doprajete s vašimi hosťami osviežujúce letné miešané drinky, ktoré vám barman pošle napríklad na týchto rozkošných nafukovačkách v tvare plameniaka. :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1119

A na záver si dajme ešte trošku inšpirácie aj zo slovenských vôd objektívom skvelého fotografa Martina Švedu. Silvia a Martin sa totiž rozhodli využiť bazén na svojej svadbe naozaj nezvyčajným spôsobom - ako miesto obradu, kde si povedali svoje "áno" na kajakoch. Možno pre niekoho dosť odvážny krok, no prečo nie, ak máte blízky vzťah k vode alebo vodným športom? Veď orginálne miesta na svadbu sú čím ďalej populárnejšie...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1102svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1104svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1101

Taaak? Čo hovoríte na dnešnú bazénovú inšpiráciu? Nemáte chuť aj vy hneď teraz skočiť do bazéna? My veru áno! Na letné horúčavy si však ešte chvíľu počkáme. Dovtedy vás však budeme zásobovať ďalšími letnými svadobnými inšpiráciami, tak sa máte na čo tešiť. :)

Krásny pondelok vám prajeme z Perfect Day!

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24-28

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame