Perfect Day

Určite každý z vás začiatok nového roka dostáva množstvo nových diárov. Ja si napríklad hneď v prvý januárový týždeň nájdem na pracovnom stole minimálne štyri čerstvo vytlačené, voňavé diáre. Pri toľkých diároch mávam niekedy pocit, že nežijem svoj život naplno :-D Ak plánujete svadbu, určite sa ich nezbavujte! Oceníte ich ako nikdy predtým. Ak vám môžem dať radu, zapíšte si každú jednu myšlienku, ktorá vás napadne. Na ulici, na pošte, u lekára, v autobuse, v rade na pokladňu alebo pri zaspávaní. Aj keby vám tá myšlienka vzápätí prišla úplne zbytočná! Možno o mesiac zmeníte názor a zistíte, že nič lepšie vás pri svadobných prípravách nemohlo napadnúť. Alebo sa od päť zlých nápadov odrazíte k jednému úplne skvelému..

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0133

Osobne nie som diárový typ. Spolieham sa na vlastnú pamäť, ktorá zatiaľ (klop-klop) slúži. Ale môcť sa tak vrátiť do predsvadobného času, určite si jeden (hrubý) diár zaobstarám. Počas príprav svadby som mávala skvelé nápady, hlavne pri rannom umývaní zubov. Mozog mi vtedy pracuje na plné obrátky. Bohužiaľ, kým som prišla do práce, nápady boli preč. Po svadbe ma napadlo tóóóľko vecí, ktoré som chcela ešte objednať, vyrobiť alebo zaobstarať a tóóóľko iných nápadov, ktoré som chcela priamo v svadobný deň vykonať, že až. Nemala som ich však zapísané a v celom tom svadobnom zhone som na ne úplne zabudla. Tak napríklad:

Svedkyňa mi musela v deň svadby zháňať náhradné pančušky.

Zabudla som si kúpiť trvácny rúž na pery.

Neobula som si k popolnočným šatám správne topánky.

Nenachystala som si žiadne rekvizity na fotenie.

Dokonca som si nepremyslela ani lokalitu fotenia!

Nezvečnila som si vlastnoručne vyzdobené krabice na výslužky a nemám fotku s obľúbeným parfémom, portrétovú fotku s mamou, ani s nalepšou kamarátkou.

Aj na tú ŠPZ tabuľku „Novomanželia“ som zabudla!

Áno, áno... prežili sme nakoniec aj bez toho, ale keby bolo keby, bolo by to fajn :-)

Dnešná inšpirácia nie je ani tak inšpiráciou, ako skôr dobre mienenou radou od nás, vašich priateliek. Aj keď nie je veľmi svetoborná, možno vám (čiastočne) zmierni predsvadobný stres. A byť v svadobný deň bez stresu, to svetoborné rozhodne je!!

Jeden online svadobný plánovač nájdete aj na Eppi.cz

P.S.  Keď sme pri tom písaní, čo takto skúsiť spísať všetky JEHO dobré vlastnosti? Veľké gestá? Malé milé drobnosti? ... nechceme predchádzať, ale možno sa vám to raz zíde :-D

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0134

P.S.2   Ak ste náhodou žiaden diár pod stromčekom nenašli, tu je zopár tipov 1 2 3 4 5 6 7 .

Prajeme vám veľa nezabudnuteľných nápadov a skvelých inšpirácií! A samozrejme, úspešný nový rok ;-)

* Credits *  1-3 4-5

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame