Perfect Day

Krásne predpoludnie vám prajeme z Perfect Day! :) Dúfame, že sa máte dobre a ste pripravení na našu ďalšiu svadobnú inšpiráciu! Ako ste si mohli všimnúť, okrem svadieb milujeme všetky do jednej aj dobré koláčiky a nepohrdneme ničím, čo zaváňa sladkým :) Preto sme sa rozhodli v dnešnom článku spojiť obe naše obľúbené témy a predstaviť vám candy bar v podaní Flover, ktorý pohladí nielen chuťové poháriky, ale je skutočnou pastvou pre oči.

Candy bar je aktuálne veľmi trendy na svadbách nielen vo svete, ale postupne sa stáva čoraz obľúbenejším už aj na Slovensku a to nielen na svadbách ale napríklad aj na firemných večierkoch, či narodeninových oslavách.Nenechajte sa však zmiasť jeho anglickým názvom, ktorý by mohol napovedať, že ide o stôl plný cukríkov pre našich najmenších. V skutočnosti môže mať rôzne podoby a okrem cukroviniek ako cupcakes, cake pops, macarons, pralinky, perníky alebo tradičných slovenských koláčov je často jeho hlavnou súčasťou aj svadobná torta.svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1047

Nie je to však len o chutiach, ale aj o prepracovanom stylingu, a práve tu prichádza na scénu Flover. Do svojej práce vkladajú veľa trpezlivosti a dôraz kladú nielen na estetickú stránku candy baru, ale aj na jeho hlbší zmysel, a tým sú práve emócie, ktoré má vyvolať u mladomanželov a svadobných hostí. Vo Flover sa zameriavajú na komplexnosť a detaily, a preto k vašej kvetinovej výzdobe doladia aj samotný candy bar. Usporiadanosť a dômyselnosť na svadbe totiž pôsobí veľmi luxusne a zároveň máte pocit, že niekto svadobnú hostinu premyslel do poslednej bodky a všetko má svoju logiku a miesto.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1055Ich jedinečné návrhy odrážajú predstavy a želania každej nevesty a ženícha. V závislosti od lokality môže mať candy bar akúkoľvek podobu, rozsah a výraz. Vždy však ladí s celkovou témou a štýlom svadby, či už ide o neskutočne romantickú, či vintage svadbu, alebo dokonale rozprávkovú s dôrazom na luxus a s množstvom ženských, resp. dievčenských prvkov.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1052

A čo nesmie chýbať v candy bare od Flover? Prím hrajú hlavne rozkošné cukrové kvetiny, ktoré su korunou každého candy baru, doladené k farebnej kompozícii svadby. Keď už hovoríme o farbách, tak v kurze sú najmä púdrové pastelové odtiene a tiež trendová záležitosť tohto roka, farby Pantone Rose Quartz a Serenity, alebo aj obľúbená kombinácia ružovej so zlatou.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1056

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1057

Ďalšou srdcovkou sú kovové odlesky a trblietavé prvky v rôznych odtieňoch využívané prevažne ako podklad na stole, na ktorom stojí candy bar. Flover sa však nebojí žiadnej výzvy a radi experimentujú s rôznymi zaujímavými témami. Myslíme si, že premietnuť tému The Great Gatsby do candy baru sa im naozaj neskutočne podarilo. Prezradili nám však, že budúci rok to bude téma Belle Epoque, a my sa už nevieme dočkať, ako to bude vyzerať. :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1059 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1060 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_1058Taaak? Čo poviete na dnešný candy bar v podaní Flover? Túžite aj vy po dotyku luxusu na vašej svadbe? Určite teda oslovte Flover! :) Sme presvedčené, že vašu predstavu pretavia do skutočnej rozprávkovej svadby, na akú budete radi spomínať a ktorú vám budú všetci závidieť. :) Na dnes je to od nás všetko. Prajeme vám krásny týždeň a už čoskoro sa opäť prihlásime o slovo. :)
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame