Perfect Day

Áno, určite viete, že idú Vianoce a možno aj vaša polovička má pre vás už pripravený darček v podobe zásnubného prsteňa. A ak ste sa zasnúbili už skôr, zrejme práve rozmýšľate nad dátumom vašej svadby...

Aj vy myslíte, že svadba v zime je neprekonateľne romantická? Ale čo taká svadba počas Vianoc! Krásne čaro Vianoc a neopakovateľná atmosféra, kde spojíte celú svoju rodinu a priateľov aspoň raz v živote na jedno miesto, vám prinesie obrovskú dávku vianočnej emócie. Pokiaľ sa aj vám páči táto predstava, tento článok je presne pre vás, pretože dnes sa spoločne pozrieme na to, ako si svadbu ladiť do krásnej vianočnej atmosféry.

A pssst, viete čo je ešte lepšie? Váš zoznam pre Ježiška môže byť aspoň raz v živote na plnú A4... :) ak nie na dve...

Pri výzdobe je, samozrejme, úúplne jasné, aká farebná kombinácia je tá pravá. Červená a biela budú určite hrať hlavnú úlohu. Len pozor, aby toho nebolo už "Too much!", i keď... čoho je na Vianoce veľa, však? :) Veľmi vhodná kombinácia je biela, strieborná či zlatá, stačí kde-tu pridať sklo, krištáľ, biele kvety a váš stôl bude vyzerať úžasne a štýlovo. Biela čipka, šišky a vetvy ihličia dodajú romantický ľadový nádych. Sviečky sú povinné, keďže prinesú do miestnosti pohodu, pohodlie a trochu tepla.

Perfect day, svadba_0019Perfect day, svadba_0018

My vieme, že najradšej zo všetkého máte obrázky, preto vás teraz necháme rolovať fotografiami plných inšpirácií. Pozrieme sa na vianočné pozvánky, kytice, rôzne doplnky. Pri vianočnej svadbe nešetrite čečinou, tú môžete pridať naozaj kamkoľvek. A hlavne, absolútne nezasiahne váš rozpočet. :)Perfect day, svadba_0020Perfect day, svadba_0021

Naše malebné Slovensko nám prináša rôzne tradície a tie sa často menia každým kilometrom. Ale zrejme tradičná popolnočná kapustnica pretrváva v každom kraji. Ak chcete dopriať hosťom trochu sviežej modernosti, určite nebude na škodu, ak im ponúknete zázvorové či perníkové koláčiky, a samozrejme, torty inšpirované zimou.

Navodiť atmosféru Vianočných trhov bude jednoduché, ak im ulahodíte vynikajúcim vareným vínkom alebo punčom. Pre trochu modernej slasti  skúste varené vínko trochu osviežiť a pridajte plátok citróna či celú škoricu, a hneď to má iný šmrnc. Alebo im ponúknite horúcu čokoládu, tú neodmietne v mrazivý deň zrejme nikto a detičky vás budú milovať. :) 

Perfect day, svadba_0022

Na dnes je to všetko a dúfame, že vaše prípravy vianočnej atmosféry sú v plnom prúde. Užite si predvianočné chvíle a zájdite si na varené vínko niekam na trh a v stredu sa vidíme pri novej dávke inšpirácie.

                         *Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame