Perfect Day

Pokračujeme vo výbere tých najlepších prekvapení od Ježiška. Ženy, tie máme vyriešené. Tipy na darčeky pre ne nájdete v našom článku o darčekoch pre ženu. Ale čo s našimi chlapmi? Niekedy je veľmi ťažké nájsť niečo, čo by potešilo drsnejšie pohlavie. Skúsili sme pre vás pozbierať zaujímavé nápady, čím potešiť chlapa a podporiť ho tým v jeho záľubách.

My, ženy, máme niekedy tendenciu zametať koníčky našich mužov pod koberec. Nevieme pochopiť, čo na takom rybárčení môže byť natoľko zaujímavé, že kvôli tomu mrzne vonku aj v zime. Niekedy vieme na hobby svojich partnerov alebo kamarátov aj žiarliť. Prečo musíš hrať práve teraz, keď ťa najviac potrebujem? Myslíme, že je na čase, nechať mužom trochu voľnú ruku a priestor na vybláznenie sa, každému tam, kde to má rád. Aj keď je to bez nás. Určite bude rád, keď mu na Vianoce prejavíte, že jeho čas s kamarátmi vám prekáža o niečo menej ako včera. ;)

Hráč

Hráva hry? Priznajte sa! Koľkokrát ste mu povedali: "Vyber si! Ja, alebo počítač!?" Nezabíjajte jeho chvíľku pre seba. Každý takú potrebuje. Nepodporujeme závislosť, ale ako výplň voľného času v rámci relaxu na chvíli hrania nevidíme nič zlé. Muža, ktorý holduje počítačovým hrám, určite poteší upgrade jeho "hracej súpravy". Či už to bude počítač, monitor, myš, alebo slúchadlá. Záleží od toho, čo mu ešte chýba, resp. čo by prijal vo vyššej kvalite. Radšej sa ho opýtajte na typ, aby ste mu nekúpili zbytočnosť na základe výberu podľa farby. To nám ženám ide. Ak by ste sa rozhodli investovať do tých trošku lacnejších hráčskych pomôcok, môžeme odporúčať špeciálnu stoličku. Ak sú toto všetko pre vás veľké čiastky, skúste mu darovať plagáty jeho obľúbených hier, ktorými si skrášli jeho hráčsky priestor, led osvetlenie, ktoré zútulní stôl alebo jednoduchý efektný stojan na slúchadlá.

čím obdarovať muža

Muzikant

Ak máte vedľa seba chlapca s gitarou, o ktorom sme viaceré v puberte snívali, skúste napr. kvalitné nové struny. Opýtajte sa priamo jeho alebo niektorého z jeho priateľov, aby ste určite vybrali správne. Iste ho poteší aj sada na ošetrovanie jeho hudobného nástroja. Okrem toho má každý muzikant svoj vzor. Vezmite ho na koncert jeho obľúbenca, ak máte možnosť. Na Slovensku môžete čoskoro stihnúť tieto koncerty: Cigánski diabli, Piotr Rubik, Marián Varga in memoriamGladiator Unplugged, LONGITAL, James Blunt, Xindl X, LUCIE. Určite poznáte jeho obľúbených interpretov. Skúste zistiť, či náhodou nemieria na Slovensko, alebo aspoň do neďalekej Viedne. 

čím obdarovať muža

Rybár 

Rybárčenie v zime nie je sranda! Určite ho potešíte pohodlnou stoličkou alebo mužnou termoskou na teplý čaj. Samozrejme, môžete zvoliť klasické rybárske náradie, ako prúty, návnady, organizér na všetky možné drobnosti od háčikov až po plaváky a iné pomôcky. V zime, keď sa skoro stmieva, určite poslúži aj čelovka.

čím obdarovať muža

Mäsožravec

Jedlo, jedlo, jedlo! Máte osvedčené, že jediné, čím sa mu zavďačíte, je dobré jedlo? Netreba sa nad tým rozčuľovať, len ho potešte. Dobrým nápadom je darčekový poukaz na večeru, prípadne kôš plný domácich dôbrôt, ktoré pred Vianocami zoženiete na každých dobrých vianočných trhoch.

čím obdarovať muža

Autíčkar

Trávi veľa času so svojim "štvorkolesovým" priateľom? Garáž je jeho meditačným centrom? Nové auto ani motorku mu asi nekúpite, ale môžete mu urobiť radosť kalendáromveľkým obrazom, alebo modelom jeho vysnívaného vozidla. Netradičným darčekom môže byť poukaz na čistenie auta, prípadne servis, leštenie alebo montáž špeciálneho osvetlenia. Prípadne mu môžete darovať auto kozmetiku a môže sa bavkať, až kým nebude všetko presne podľa jeho predstáv.

čím obdarovať muža

Športovec

Poznáme 1000 športov, ťažko odporučiť konkrétny darček pre vášho chlapa. Zvážte, čo mu chýba, čo by mu pomohlo jeho obľúbený šport rozvíjať ešte lepšie a pohodlnejšie ako doteraz. Možno už predsa len má svoje bežecké tenisky zošúchané a plaveckú čiapku má ešte z čias, keď trénoval medzi mladšími žiakmi. Ďalej by sme mohli odporúčať permanentky na vstupy, či už do fitka, bazéna, sunového sveta, alebo na tenisové kurty. Počúvajte, po čom túži.

čím obdarovať muža

Záhradkár

V zime toho veľa nenarobí, ale už teraz sa určite teší na jar. Môžete mu vyrobiť označovače zeleniny z kamienkov. Praktickým darčekom môže byť aj set záhradného ručného náradia. Ak neviete presne, čo má vo svojej záhradke najradšej, pokojne zbehnite do najbližšieho záhradkárstva a vybavte mu darčekový poukaz na nákup vo výške, akú uznáte za vhodnú.

Milovník piva

Pivné festivaly - to je jeho! Áno? Prečo nie? Využite  to a potešte ho kvalitnou značkou pod stromčekom. Možno niečím novým, čo ešte neochutnal. Môžete staviť aj na klasiku, o ktorej viete, že je jeho najobľúbenejšou. Určite zoženiete aj vianočné edície a balenia. Ak nie, jednoducho si vianočnú edíciu vyrobte aj samy. Stačí, ak na fľašky nalepíte nos, oči a parohy. Len smelo do tvorenia! Ku fľaškám mu môžete priložiť štýlový kúsok oblečenia vystihujúci jeho lásku k tomuto zlatému nápoju.

čím obdarovať muža

Sami vidíte, že kreativite sa medze nekladú. Teraz je už len na vás, čím prekvapíte a vyčaríte úsmev na jeho tvári. Ak máte ďalšie skvelé tipy na darčeky pre našich hrdinov, pokojne sa s nimi podeľte v komentároch.

Držíme palce pri správnom výbere a prajeme vám krásny adventný čas!

 

Zdroje: 1 / 21 / 20 / 19 / 12 / 11 / 10 / 6 / 5 / 4 / 2 / 3 / 7 / 8 / 9 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame