Perfect Day

Krásne zasnežené ránko prajeme! :) Darčeky nakúpené? Naozaj pre všetkých? Myslím, že nás je viac, ktorých ešte len čaká tento predvianočný zážitok. Ak sa pýtate, čím obdarovať ženu, maminu, sestru, snúbenicu, priateľku, kamarátku, alebo dokonca svoje budúce družičky, máme pre vás pár nápadov, nad ktorými môžete porozmýšľať...

Pre romantickú dušu

V každej žene je kúštik duše, ktorá miluje západy slnka a vôňu ružových sviečok. Pre tie z nás, ktoré charakterizuje láska k romantickým príbehom a momentom pri pri pesničke "You are so beautiful", máme hneď niekoľko tipov, čo pod vianočný stromček...

Romantické nápisy na čomkoľvek. Vankúše, oblečenie, obaly na mobily, tablety, notebooky... možnosti sú nekonečné. Nás oslovili napríklad aj tričká s potlačou kľúča od jej srdca pre páry. Ďalším tipom, a podľa nás oveľa romantickejším a kreatívnejším, je siahnuť po veci, ktorá navodí romantickú atmosféru, napríklad také smart osvetlenie podľa nálady. Tú správnu atmosféru však dokážu vyčarovať aj sviečky, romantické závesy, či jej obľúbený romantický film, ktorý si spolu, samozrejme, musíte aj pozrieť. 

Tu už prechádzame do kategórie zážitkových darčekov. Pokiaľ ide o romantické duše, slovo klišé nemá žiadnu platnosť, keď sa povie večera vo dvojici pri sviečkach. Môžete zarezervovať stôl v luxusnejšej reštaurácii, alebo jej pripraviť večeru sami - priestor pre kreativitu! Ak ste však na takej boli len nedávno a nechcete sa opakovať, môžeme odporučiť spoločný výlet, napríklad ku zrakovej pyramíde v Súľove.

čím obdarovať ženu

Je to straka?

Nech je to čokoľvek, hlavne, že sa to blyští! Flitre na každý spôsob sa nám tu určite nepodarí zhrnúť, ale skúsime aspoň malý milý náhľad do sveta tzv. disko gúľ... Základom sú ligotavé šperky, ako napríklad tento prsteň s modrým kamienkom. Trblietky môžeme nájsť už takmer na každom, aj úžitkovom predmete, oblečení či umeleckých potrebách. "Straku" môžu potešiť napríklad tenisky, ktoré v slnečnom počasí doslova vypaľujú zrak, čiapky s kamienkami do studených zimných dní, alebo obaly na mobil s presýpacími flitrami. Toľko žiarivých nápadov!

čím obdarovať žanu

Športuje, aj keď vonku mrzne

Možno hľadáte darček pre športovú "makačku" a milovníčku pohybu. Permanentka do fitka, plavárne či telocvične, pomôcky na cvičenie, športová podprsenka, alebo aj motivačné knihy, či predplatné fitness časopisu by ju mohli potešiť. Vychytávkou môže byť bluetooth čiapka pre nezastaviteľné bežkyne. Zvážte však, či jej zvýšený záujem o cvičenie, nie je iba vaším skromným prianím. Jej reakcia by nemusela byť práve pozitívna. 

čím obdarovať ženu

Skrýva v sebe umelca?

Rada tvorí, maľuje, aranžuje, alebo jej iba jednoducho záleží na správnej kombinácii farieb vo všetkom? Vyskúšajte zaujímavý módny doplnok. Niečo celkom jednoduché - šatky, kvetinovú čelenku, netypický lak na nechty. Tvorilkám urobia určite veľkú radosť akékoľvek pomôcky na tvorbu, najmä také, ktoré si kvôli ich vysokým cenám len tak bežne nekúpia, obzvlášť ak je to pre ne "iba" hobby. Tu už je výber na vás, záleží od druhu umenia a techník, ktoré vaša priateľka používa. 

čím obdarovať ženu

Selfie kráľovná a fotodokumentaristka

Je prirodzené, že ženy sa rady fotia. Možno tá vaša fotomaniačka už má svoj Insta Mini 8. Ak nie, je to skvelý tip na darček! Ak áno, určite sa poteší aj jeho rôznym doplnkom. Farebné filtre a náplne inej farby ako bielej osviežia vašu spoločnú fotku pri vianočnom stromčeku. Ďalším tipom je selfie svetlo na mobil alebo už dobre známa selfie tyč. Ak dlho sníva o vašom spoločnom fotení, nie je už nad čím uvažovať. Stačí nájsť pekné miesto, osloviť fotografa a šup-šup na rande fotenie.

čím obdarovať ženu

Pre spachtošku

Kategória pohoďáčka. Vydrží v posteli do obeda a raňajky jej až tak nechýbajú. Chce ostať navždy zabalená v deke s kakavkom v ruke. Ak myslíte, že by mohla svoj deň využiť trochu aktívnejšie, skúste zvoliť pekný budík. Ak ju chcete naozaj zahriať milým darčekom, lepšie budú teplé ponožky, alebo krásna deka ako od babičky. 

čím obdarovať ženu

Raz precestuje svet... 

...alebo aspoň celé Slovensko. Populárne stieracie mapy prišli aj na malé Slovensko. To možno zvládnete precestovať aj spoločne. Ak rada lieta, určite ju očaríte letenkou a spoločným výletom na predĺžený víkend do krajiny, do ktorej by sa možno ona sama neodvážila. Porozmýšľajte nad tým. Veľkým pomocníkom pri cestovaní je zavesiteľná kozmetická taštičkarýchloschnúci uterák alebo organizéry do kufra. 

čím obdarovať ženu

Nikdy nemá čas

Večne zaneprázdnená žena sa určite nachádza aj vo vašom okruhu blízkych priateliek, známych, či v rodine. Možno má veľa "voľnočasových" aktivít, alebo je jednoducho stále v práci. Ideálnym darčekom môže byť, samozrejme, klasický diár, ktoré dnes môžete nájsť na stovky spôsobov - stačí len vybrať ten správny práve pre ňu. Odporúčame vyskúšať zápisník na bulett journal, ktorý je ideálnou príležitosťou spomaliť a oddýchnuť si pri tvorení vlastných kalendárových šablón. Samozrejme, za nedostatok voľného času si nie vždy môže človek sám. Vtedy by sme stavili na darček v podobe relaxu. Pozvite ju na masáž, či wellness alebo iný tematický pobyt, určite potrebuje vyvetrať hlavu.

čím obdarovať ženu

A sme na konci... Veríme, že ak ste si lámali hlavu nad tým, čo pod vianočný stromček pre tie, na ktorých vám záleží, náš dnešný článok vám pomohol vyriešiť túto dilemu. Máte aj vy nejaké tipy na skvelý vianočný darček pre ženu? Budeme veľmi radi, ak sa s nami o ne podelíte v komentári na FB. 

Prajeme krásny deň a týždeň! 

Váš Perfect Day team 

Zdroje: 1 / 27 / 25 / 23 / 22 / 21 / 20 / 18 / 16 / 13 / 11 / 9 / 8 / 5 / 4 / 3 / 2 / 6 / 7 / 10 / 12 / 14 / 15 / 17 / 19 / 24 / 26

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame