Perfect Day

Tak nejako si momentálne frčíme na vlne inšpirácie, ktorá sa točí len a len okolo toho čo na seba a dnes to rozhodne nemienime meniť. Určite nie potom, čo sme našli nádherné čelenky, sponky a iné ozdoby do vlasov od Dani Hagemeister alias Danani.

Tieto kúsky sú všetky navhrnuté a aj vlastnoručne vyrobené priamo Dani a sú absolútne nádherné.

Prvé dva kúsky, ktoré sme vybrali sú skôr pre odvážnejšie povahy. Ak sa obávate, že nebude všetka pozornosť sústredená len a len na vás, s týmito kúskami by ste ju na seba rozhodne mali strhnúť, takže môžete zabudnúť na obavy:)

Perfect Day, svadba, vlasy Danani_0002

Ďaľší kúsok je úplný opak prvých dvoch. Jemný, pri pohľade spredu takmer neviditeľný, až keď na vás hostia budú hľadieť zozadu, tak zbadajú všetku tú nádheru, ktorá sa vám pohráva na vašich dokonalých vlnách.

Perfect Day, svadba, vlasy Danani_0003

A opäť niečo pre odvážnejšie povahy.... Myslíte, že by ten vpravo prešiel ako doplnok do klubu v sobotu večer? :)

Perfect Day, svadba, vlasy Danani_0004

A nakoniec sme si nechali to najlepšie:) Teda aspoň pre mňa osobne sú tieto dva posledné kúsky naprosto bezchybné, pretože sú v štýle môjho obľúbeného Art Deco. Ak chcete vyzerať ako z filmu Great Gatsby, tieto sú pre vás. Ak náhodou viete o nejakom plese v štýle 20tych rokov, prosím určite nám dajte vedieť. S Tami nahodíme tieto a sme tam ako na koni. Stretneme sa pri vchode:)

Perfect Day, svadba, vlasy Danani_0005

Ak sa vám tieto doplnky páčia, určite sa mrknite na Daniinu webku, kde môžete vidieť viac jej výtvorov a odkiaľ si ich môžete takisto objednať. Ak poznáte nejakú šikovnú  slečnu, ktorá podobné výrobky vyrába na našej rodnej hrude, určite nám o nej dajte vedieť v komentoch po článkom, nech si na ňu môžeme posvietiť.

* Credits * 1 - 8

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame