Perfect Day

Aj Vás zaplavujú pri pohľade na zahraničné svadobné blogy citoslovcia úžasu (wou, jééj, ty kokso!, ježkove oči, panečku, prípadne iné)? Zatajuje sa Vám dych a vlhnú Vám oči pri pohľade na všetky tie nevšedné svadobné šaty a svadobné doplnky? Zdajú sa Vám také... neuveriteľné nádherné?

DOBRÁ SPRÁVA!! Svadobné doplnky svetového kalibru nájdete už aj na našom trhu. Zabudnite na štrasové korunky a drobné saténové ružičky z 90-tych rokov!! Už nemusíte objednávať cez pol sveta s dostatočným časovým predstihom, ani beznádejne vysvetľovať paniam z textilných galantérií či krajčírkam svoju (často nepochopenú) predstavu.

Veľká vďaka patrí kočkám, ktoré svoju šikovnosť a cit pre módne doplnky ukázali svetlu sveta a vy tak máte možnosť si ich cez rôzne handmade stránky, či dokonca facebook (!) z pohodlia domova objednať. A že ich je!! No nie je to úžasná správa? Dnes som pre Vás vybrala rôzne variácie pre dokonalý účes. Všetky „made in Slovakia“, samozrejme.

Ak vo svoj deň túžite pôsobiť nežne a romanticky, určite Vás oslovia jemné stuhy do vlasov zdobené krajkou alebo celokrajkové stuhy zdobené štrasovými kamienkami, drobnými kvetmi či perličkami (vyrába Dajana Rodriguez, BeChic a Magaela).

Perfect Day, Slovensko, svadba, svadobna inspiracia, co do vlasov, made in slovakia_0001

Myslím, že by nebolo na škodu nabrať troška odvahy a vybrať si výraznejšiu čelenku s hodvábnymi kvetmi a perlami. Voľne rozpustené vlasy jej svedčia priam dokonale! Pre milovníčky provensálskeho štýlu sme u Magaely našli niečo krásne.

Perfect Day, Slovensko, svadba, svadobna inspiracia, co do vlasov, made in slovakia_0002

Ak dávate prednosť jednoduchým šatám, ale na doplnky nedáte dopustiť, určite Vás zaujme kolekcia štrasových čeleniek od BeChic. Mne osobne tieto doplnky zobrali dych. Čo poviete, nie sú nádherné?

Perfect Day, Slovensko, svadba, svadobna inspiracia, co do vlasov, made in slovakia_0003

Neviete si predstaviť svadbu bez kvetov? A čo takto kvety na hlave? Pozrite nižšie, určite sa zhodneme, že už nič krajšie si na neveste neviete predstaviť. A je jedno, či už sa rozhodnete pre jeden dominantný kvet na hrebienku, kvetinový venček či partu ala lesná víla alebo kvetinovú čelenku. Záleží len na Vás, či sa túžite stať zmyselnou bohyňou, nadpozemsky krásnou vílou alebo roztomilou divožienkou.

Perfect Day, Slovensko, svadba, svadobna inspiracia, co do vlasov, made in slovakia_0005

Perfect Day, Slovensko, svadba, svadobna inspiracia, co do vlasov, made in slovakia_0006

Perfect Day, Slovensko, svadba, svadobna inspiracia, co do vlasov, made in slovakia_0007

V neposlednom rade stojí za zmienku (aj za hriech) štýlový francúzsky závoj či originálny fascinátor. Premeňte sa vo svoj Deň na pravú Femme Fatale.

Perfect Day, Slovensko, svadba, svadobna inspiracia, co do vlasov, made in slovakia_0004

Ak ste pri svojich svadobných prípravách natrafili na niekoho, kto vám svojou šikovnosťou, nápaditosťou a zmyslom pre detail rovnako učaroval, podeľte sa s nami o svoju skúsenosť v komentári. Určite ich máme na Slovensku omnoho viac a možno práve váš postreh urobí nejakú nevestu šťastnou. A o to nám predsa ide ☺

                                            Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 *
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame