Perfect Day

Uplynul presne týždeň, odkedy sme vám predstavili kolekciu Gossamer od Anny Campbell. Dnes sme sa rozhodli pokračovať v podobnom štýle, ale nebudeme sa venovať šatám, ale vlasovým doplnkom.

Preč sú tie časy, kedy jediné, čo ste si mohli dať do vlasov bol závoj. Dnešné možnosti sú nespočetné, nápadité a rozhodne nie nudné. Na trhu je obrovské množstvo výrobcov, najmä šikovných dám, ktoré sa rozhodli, že zúžitkujú svoju zručnosť a budú vyrábať vlasové doplnky pre nevesty, takže je z čoho si vyberať.

Jednu takú dámu, sme sa rozhodli vám dnes predstaviť. Jej meno je Sheila pochádza z Amsterdamu a tvorí pod značkou Sibo Designs. Všetky jej kúsky sú ručne vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a jej návrhy sú jedinečné a svieže.

Jej nová kolekcia uzrie svetlo sveta už o cca 36 hodín a my sa už teraz nevieme dočkať, čo pre nás Sheila pripravila na rok 2014, ale poďme sa zatiaľ pokochať jej predošlými výtvormi. Naša predstava je kúpiť si aspoň tri kúsky a priebežne počas svadobného dňa ich meniť, pretože jeden rozhodne nestačí:)

Náše obľúbené kúsky sú na fotkách číslo jedna, osem a jedenásť. Ktorý je ten váš? Ak sa vám tieto doplnky páčia, určite navštívte aj Sheilin Etsy Shop. Ak poznáte nejakú slovenskú prípadne českú šikulku, ktorá robí niečo podobné, prosím odporučte nám ju v komentoch pod článkom, nech sa na jej vecičky môžeme pozrieť.

Bez ďalších zbytočných slov.... dámy (a páni) .... Sibo Designs......

Perfect Day, svadba, vlasove doplnky Sibo Designs_0001Perfect Day, svadba, vlasove doplnky Sibo Designs_0002Perfect Day, svadba, vlasove doplnky Sibo Designs_0003Perfect Day, svadba, vlasove doplnky Sibo Designs_0004Perfect Day, svadba, vlasove doplnky Sibo Designs_0005Perfect Day, svadba, vlasove doplnky Sibo Designs_0006Perfect Day, svadba, vlasove doplnky Sibo Designs_0007Perfect Day, svadba, vlasove doplnky Sibo Designs_0008Perfect Day, svadba, vlasove doplnky Sibo Designs_0009

*Credits * 1-18

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame