Perfect Day

Týždeň nám ubehol ako voda a máme tu mnohými dlhoočakávaný vytúžený piatok. :) V dnešnom článku sa budeme venovať niečomu, čo nás tak zaujalo, že sa o to musíme hneď podeliť aj s vami. Do čoho teda zahryzneme svoje blogerské zúbky dnes? Nuž, do ničoho iného než do večnej, snami i nočnými morami opradenej témy, svadobných šiat. :D

O svadobných šatách by sme vedeli písať donekonečna – od rozjímania o rozličných štýloch, strihoch či materiáloch, až po objavovanie najaktuálnejších trendov, sviežich nápadov módnych návrharov a, samozrejme, v neposlednom rade aj o finančnej stránke tohto krásneho bieleho (alebo ivory ;) ) špásu, bez ktorého si žiadna nevesta nevie predstaviť svoj deň D.

Každá nevesta má svoje vysnívané šaty, a či sa už vo svojich predstavách vidíme v jednoduchých padavých šatách alebo honosnejších svadobných róbach, častokrát je to práve cena, ktorá v konečnom dôsledku rozhoduje o našom výbere. V súvislosti s cenou a kompromismi, ktoré pri nižšom budgete musíme robiť (pár užitočných rád od nás nájdete aj tu), nás nesmierne nadchla nová kolekcia šiat s prívlastkom 'Bridal Dress', ktorú si pre nás nachystal módny dom ASOS.

Nákupným maniačkam pojem ASOS určite nemusíme predstavovať, ak by ste však toto slovko počuli prvýkrát, ide o najväčšieho anglického online predajcu módnych odevov a doplnkov, ktorý okrem mnohých iných značiek, ponúka aj svoje vlastné kolekcie odevov pre ženy (ale aj naše drahé polovičky).

Návrhári v ASOSe mysleli na všetko, a tak si v ich ponuke nájdu to svoje nevesty túžiace po jednoduchých líniach, ale aj tie, ktorým učarovala čipka či prepracované vyšívané detaily. Nechýba svieži boho štýl, jemný vintage a príjemne prekvapili aj modely pre nevesty kyprejších tvarov, či drobnunké nevesty, ktorých veľa nenarástlo. No sklamané neostanú ani tie, ktorým príroda nadelila dlhé nohy. Veď napokon, pozrite sa na pár zaujímavých kúskov s nami... :)

perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0001perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0002perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0003perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0004perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0005

Určite vás po všetkých týchto ódach zaujíma tá obávaná cena. Ale nebojte sa, pokračujeme v dobrých správach. :)  Ceny šiat sa, prirodzene, v závislosti od použitých materiálov a náročnosti vyhotovenia, pohybujú od cca 90 EUR až po 420 EUR, čo vôbec, ale vôbec nie je zlé. :)  Nehovoriac o tom, že jednoduchšie modely môžete okrem svadby vyvetrať aj na iných spoločenských príležitostiach, alebo ich, jednoducho, predať nejakej ďalšej neveste.

Okrem toho vás iste viac než len poteší, že ASOS doručuje zásielky aj na Slovensko so štandardným doručením zadarmo už pri objednávke nad 30 EUR.

perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0006perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0007perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0008perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0009

perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0010perfect day, svadba, slovensko, asos kolekcia svadobnych siat 2016_0011

Tak, na čo čakáte? Hor sa detailne preskúmať svadobné šaty od ASOSu. Možno tie vaše svadobné šaty na vás čakajú práve tam! Alebooo... žeby ste si tam našli svoje vysnívané popolnočky? :)  To už necháme na vás... ;)  A aby sme nezabudli, keď tam už budete, určite sa popozerajte aj po nejakých topánkach... :)

Krásny víkend vám prajeme z PerfectDay... a zákulisne vám ešte prezradíme, že túto nedeľu pre vás kuchtíme v našej svadobnej kuchyni niečo špeciálne... Ak ste zvedaví, čo to bude, skúste sa v nedeľu zatúlať na náš Facebook, alebo si počkajte na náš článok... ;)

* Credits * 1 - 25

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame