Perfect Day

Vitajte pri čítaní dnešného článku. Dnes sme si pre vás pripravili trochu pikantnejšiu tému a inšpiráciu pre vašu svadobnú noc.

Svadobná dilema čo na seba začína vždy otázkou - aké šaty si oblečiem? Budem mať korzet? Krátke, dlhé...? Ale! Nezabúdajme však ani na to, čo pôjde pod šaty. Po celú dobu sa musíte cítiť pohodlne, nič vás nemôže tlačiť a takisto sa nesmie stať, aby vám v úzkych šatách boli vidieť okraje nohavičiek, ktoré vám budú deformovať zadok! TO JE NEPRÍPUSTNÉ. Majte stále na pamäti, že dobre zvolené spodné prádlo zoštíhľuje pás, zvýrazňuje prsia a dodáva elegantný tvar našej postave. A to predsa chceme každá! :)

Ale čo so svadobnou nocou? Ako byť sexi, ak vám vaše šaty nedovolili siahnuť po naozaj krásnom kúsku. Nevešajte hlavu, pretože kým spolu hupnete do postele, v pokoji sa prezlečte, aby ste ho ohúrili pred prvou manželskou nocou. Ukážeme si teraz, ako na to...

Sexi súpravička

Táto klasika jednoducho nikdy nesklame. Klasické sexi podväzky dodajú každej z nás neodolateľný šmrnc. Zvoliť si môžete rôzne kombinácie. Či už to budú vysoké nohavičky alebo dnes veľmi moderné ramienka lemujúce prsia, prípadne omotané okolo pásu - trh v tomto prípade ponúka naozaj atraktívne kúsky.

svadba-svadobne-saty-perfect-day_0025

Košieľka

Ideálna voľba pre tie nevesty, ktoré potrebujú kde-tu niečo šikovne zakamuflovať. Či siahnete po dlhšej alebo kratšej verzii, je len na vás.

svadba-svadobne-saty-perfect-day_0026

Body

Tento kúsok je ako stvorený pre všetky ženy, ktoré sú obdarené peknou postavou a hlavne krásnym guľatým pozadím. :) Alebo postačí použiť jednoduchý trik - prehodiť cez seba jemnučký županček a bude vybavené.

svadba-svadobne-saty-perfect-day_0027

Samozrejme, ak ide o farebné prevedenie, či sa chcete zladiť do bielej alebo radšej zvolíte takú farbu, ktorá sa vám hodí najlepšie, to už necháme na vás. V každom prípade veríme, že sme vás inšpirovali a pokiaľ chcete jeden z týchto kúskov okamžite vlastniť, pozrite si nižšie uvedené "Credits" - tie vás navedú na miesta, kde ich zoženiete.

Krásnu poslednú novembrovú stredu! Už sa nám pomaly zvianočnieva... :)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame