Perfect Day

Zdravíme všetkým priaznivcov nášho blogu, ale dnes najmä dámy! Týždeň sa nám posúva pomaly, ale iste do druhej polovice a my sme tu opäť s čerstvou dávkou svadobnej inšpirácie :)

V dnešnom článku sa povenujeme veľmi obľúbenému doplnku každej ženy, ktorý nás sprevádza na každom kroku, ukrýva naše bohatstvá (a tajomstvá:)) a ktorý nám dokáže úplne popliesť hlavu, už len keď ho vidíme na poličke v obchode... Áno, áno, hovoríme samozrejme o našej vernej spoločníčke - kabelke, ktorú vám dnes ukážeme v jej špeciálnom vydaní ...

Veľa neviest rieši pred svadbou problém, kam schovať rúž, vreckovku, doklady alebo mobil počas svadobného dňa... Kabelka je ideálna, ale kam s ňou? Riešením je nechať kabelku u svadobnej mamy, družičky alebo vašej svedkyne - ľudí, ktorí vám budú po celý deň na blízku a vy si tak môžete kedykoľvek vziať potrebnú vec z kabelky. Pokiaľ ju však chcete mať pri sebe, je dobré si vybrať takú, ktorá má krátku retiazku na ruku a štýlom a farbou ladí k vašim šatom. Ak vám práve napadol klasický "mešec", aký nosia malé dievčatká na prvé sväté prijmanie, tak verte že ten práve nemáme na mysli:D Uznávame, že je praktický, ale už dávno vyšiel z módy. Keď však uvidíte, čo sme pre vás dnes objavili, už si naňho ani vy nikdy nespomeniete:)

Náš dnešný repertoár svadobných kabeliek začneme nenútenou klasickou eleganciou jemnej čipky v snehobielej, vintage slonovinovej s korálikmi alebo dramatickými vlnami v odtieňoch pudrovej ružovej ... Ktorá by bola tá vaša?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0629

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0627

Pre náročné nevesty tu máme dnes jedinečné kabelky zdobené kamienkami, perličkami a výšivkami, ktoré potešia nielen oko všetkých prítomných, ale zahrejú pri duši každú nákupnú maniačku .... veď po vašej svadbe sa takýto kúsok dá využiť v nadchádzajúcej plesovej sezóne.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0626svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0628

Plánujete zakomponovať do farebnej koncepcie svadby zlatú, alebo striebornú? Tieto malé lesklé kovové kabelky sú momentálne veľmi trendy a určite nebudú krokom vedľa, ak si ich vyberiete aj pre váš svadobný deň:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0631

Personalizované kabelky nás vážne ohromili. Schovať fotku alebo pekný citát dovnútra kabelky, prípadne si nechať na kabelku dorobiť monogram je skvelý nápad a k tomu veľmi symbolický...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0623

V podobnom duchu sa nesú aj kabelky s nápisom "Pán a pani..."  alebo " Vezmi si ma". Stačí niekoľko slov a z jednoduchej nenápadnej kabelky sa stáva originálny kúsok ako vyšitý pre váš veľký deň:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0624

Starý zvyk hovorí, každá nevesta by mala mať niečo staré, niečo nové, niečo požičané a niečo modré... a môže to byť rovno teda kabelka, čo poviete?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0622

Kabelka a kytica v jednom? Tak tieto odvážne nevesty dali tomuto nápadu zelenú... Odvážili by ste sa a vy do toho ísť?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0621

Ták, máte vybraté? Dajte nám vedieť, ktorá je váš favorit:) Na záver máme ešte pre vás malú lahôdku - krátky tutoriál v angličtine, v ktorom sa dozviete, ako vykúzliť z obalu na okuliare úžasnú malú svadobnú kabelku.

Pekný zvyšok týždňa vám prajeme z Perfect Day!

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

   
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame