Perfect Day

Dosť často sa nám stáva, že sa nás baby pýtajú čo s čím kombinovať na svadbu. A nedávno ma aj jedna kamarátka poprosila o radu, že ide na svadbu ako hosť a či by som jej neporadila aké doplnky k šatám, čo si vybrala. Strávila som pár minút na mojom obľúbenom Pintereste a vytvorila som pre ňu zopár rozličných možností. Potom ma vzápätí napadlo, že prečo by som sa o to, čo som našla nepodelila aj s vami. Možno niektoré z vás takisto majú v kalendári nejaké svadby a premýšľate, čo na seba. Tak tu sú tri rozdielne kombinácie, ktorých základom sú jemnúčko ružové šaty. Tak si podme ukázať ako na to :) 

Začíname s prvou variantou, ktorá sa nesie tón v tóne. Všetko je zladené do rovnakého odtieňa a nič nekričí a nevystupuje do popredia. Veľmi jemný "look" pre tie z vás, ktoré si neželáte byť stredobodom pozornosti.

Perfect Day, co na seba ruzove saty_0003

                                                                              * Credits * 1 2 3 4 5

Ak vám tón v tóne pripadá nudný, skúste jemne ružovú skombinovať so zlatými odleskami, pre trochu odvážnejší a viac "glam" look. Možností je v tejto farebnej kombinácii tak veľa.

Perfect Day, co na seba ruzove saty_0002

                                                                             * Credits * 1 2 3 4 5

Ak patríte medzi odvážnejšie a nevadí vám priťahovať na seba viac pozornosti, skúste nakombinovať jemnú ružovú s aktuálnym módnym trendom a to mentolkovo zelenou. Ak nás sledujete, isto viete, že táto paleta je momentálne jednou z mojich obľúbených, takže bolo jasné, že ju musím zahrnúť aj tu. Tieto dve farby sú ako stvorené jedna pre druhú a na letnú svadbu sa budú náramne hodiť.

Perfect Day, co na seba ruzove saty_0001

                                                                             * Credits * 1 2 3 4 5


Dúfam, že sme vám aspoň trochu vyriešili dilemu ako a s čím kombinovať ružovú farbu. Užite si ešte krásny slnečný pondelok a v stredu vám Baška prinesie inšpiráciu ako si vyrobiť vlastnú knihú hosti. Určite si to nenechajte újsť. 

Team Perfect Day

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame