Perfect Day

Pri príprave dnešného článku bolo zadanie jasné - prehrabať Sashe.sk a nájsť čo najviac krásnych vecičiek, ktoré by vás mohli zaujať. Prešli sme kategóriami svadobné šaty, svadobné oznámenia, svadobné závoje, svadobné pierka až po kvety. Posledná kategória nás totálne ohúrila. Toľko prekrásnych kvetových ozdôb a my máme vybrať iba malú ukážku? To sa nedá!! A tak sme dospeli k dnešnému príspevku, ktorý bude venovaný IBA kvetovým dekoráciám. K ostatnému sa vrátime neskôr, sľubujeme ;-)

Minulý rok sme na uliciach stretávali devy s kvetovými doplnkami pomerne zriedkavo. Tento rok očakávame doslova kvetovú revolúciu. Svedčí o tom fakt, že aj napriek tomu, že je leto ešte ďaleko, kvety na nás vyskakujú zo všetkých strán. Pamätáte sa na reklamnú kampaň Miss 2015? Rovnako módne časopisy, naše obľúbené fashion butiky, prehliadkové móla a fotoeditoriály... všade samé kvety! Ak patríte medzi jemné romantické duše alebo naopak, obľubujete extravaganciu, túto sezónu si určite prídete na svoje! My vám poradíme, na koho sa obrátiť ;-)

Prelúskali sme Sashe a vybrali dievčatá, na ktorých prácu sa môžete 100%-ne spoľahnúť. Na mieru vám vyrobia kvetové ozdôbky všetkých tvarov a farieb. Venčeky, čelenky, extravagantné party, hrebienky, náhrdelníky, náramky, opasky, svadobné kytice, dokonca aj kvetové prstienky! Cena jednotlivých kúskov závisí od výrobcu, ale odvíja sa najmä od náročnosti výroby a množstva použitého materiálu. Tento rok sa bez kvetov vo vlasoch nezaobídete. A je jedno, či ste nevesta, študentka alebo ťažko pracujúca žena. Ja mám dnes vo vlasoch lesný venček od Magaely s černicami a čučoriedkami. Komplimenty zbieram od samotného rána. POZOR, híkajú hlavne MUŽI!!! :-D

Tak klikajte, obdivujte, porovnávajte a... objednávajte!

Miselkatt

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0260

Magaela

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0257

Florange

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0258

Liza

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0259

V jednoduchosti je krása (Petra)

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0261

Vybrali ste si? Kompletnú ponuku jednotlivých výrobcov nájdete po rozkliknutí linkov. Ak poznáte, alebo ste počuli o šikovnej dievčine, ktorá vyrába podobné ozdôbky, dajte nám vedieť. Rady ju oslovíme :-) Ja vás práve v tejto chvíli pozdravujem z prekrásneho Toskánska a tajne dúfam, že sa vám dnešný článok páčil. Nezabudnite nás navštíviť aj v piatok, už teraz pre vás pripravujeme ďalšiu dávku inšpirácie ;-)

Majte sa krásne.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame