Perfect Day
Po tom, čo sme vám už tri krát priniesli inšpiráciu na svadobné šaty, o ktorých asi bohužial väčšina z nás bude môcť len snívať (a nielen preto, že všetky boli vo vyššej cenovej rovine, ale aj kvôli tomu, že sa na Slovensku v podstate vôbec nedajú zohnať) sme sa rozhodli načrieť do úplne iného súdku. Poprezerali sme predajcov, návrhárov a výrobcov svadobných šiat na portáli Sashe.sk, ktorý určite všetci dobre poznáte. Dnes vám teda prinášame naše obľúbené nálezy v tejto kategórii. Od super lacných po drahšie, od tradičných po úplne netradičné, od jednoduchých po zložité, máme taký mini mix. Poďme sa na ne spoločne pozrieť.

Ako prvé tu máme šaty od Maria Helen s názvom Morská panna I. Veľmi pekné šatky, jednoduché, skôr klasického charakteru, ale stále príjemné na pohľad:)

Perfect Day, svadba, co na seba, saty zo sashe_0001

Druhé v poradí sú jedny z našich horúcich favoritov, šaty Adriana z dielne Ceccilia. Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása a pri pohľade na tieto šaty s týmto nemôžeme nesúhlasiť.

Perfect Day, svadba, co na seba, saty zo sashe_0002

Ďalšie šaty, ktoré nás zaujali sú tieto od Beyka. Šaty zo 100% bavlny, ktoré vyzerajú akoby boli uháčkované, s aplikáciu na ramene a na opasku. Nádhera....

Perfect Day, svadba, co na seba, saty zo sashe_0003

Ak nechcete minúť všetky úspory na vaše šaty a máte rady niečo netradičné, čo trebárs niečo takéto? Jednoduché, milé, pekné, také sú šaty s názvom Maslová od Allora Tex. Za €79 sú vaše:)

Perfect Day, svadba, co na seba, saty zo sashe_0004

Aaaach ďalší nádherný kúsok..... ďalší horúci favorit. Tieto šaty od Zuzany Veselej sú dokonalá kombinácia tradičného s netradičným. A ten chrbát, ten chrbát!!!!

Perfect Day, svadba, co na seba, saty zo sashe_0005

Ok, že sa Vám tieto všetky zdajú stále príliš tradičné a že nemáte rady dlhé sukne? Čo poviete na tieto od HuciDesign? Geometrický detail na hornom diely šiat super kontrastuje s nariasenou rozvernou sukňou. Lepšie?

Perfect Day, svadba, co na seba, saty zo sashe_0006 Ideme do tuhého. Ďaľšie modely sú z dielne AtelieruDeCouture a všetky sú pravdupovediac dychberúce. Prvý model s názvom Po stopách anjelov II je úžasný, moje srdce však patrí druhému modelu s názvom Svatební.., od ktorého proste nedokážem odtrhnúť oči.  Ten detail na živôtiku, rukávoch a chrbáte je proste neodolateľný:) Perfect Day, svadba, co na seba, saty zo sashe_0007

Ak túžite po niečom menej tradičnom sú tu ešte ďalšie dva modely od AtelierDeCouture a to Z rozprávky do rozprávky, ktorý nás dostal spracovaním ramienok a detailom na sukni a model Fiona, ktorý má nádherný strih a farbu. Kto povedal, že sa musíte vydávať v odtieňoch bielej? :)

Perfect Day, svadba, co na seba, saty zo sashe_0008 Ďalšiu trojku sme vybrali od značky Dyona. Aj ked ani jedny z týchto šiat nie sú označené ako svadobné, my si myslíme, že by všetky vyzerali dobre ako svadobné. Prvé majú výstižný názov Lace.  Druhé sa dajú vyrobiť v rozličných farbách, takže prečo si ich nedať ušiť v bielej a opáleným stehnom vykúkajúcim spod šiat opakovane pripomínať vašej drahej polovičke, prečo vás tak strašne zbožňuje:) Po svadbe ich zafarbite na váš obľúbený odtieň a odnoste do divadla, na ples a na iné spoločenské príležitosti. Tretí model takisto bez problémov prejde ako svadobné šaty a ten otvorený detail na chrbte je super sexy:) Najlepšie na týchto modeloch je to, že všetky vás vyjdú menej ako €150.   Perfect Day, svadba, co na seba, saty zo sashe_0009

A ešte jeden netradičný model s krátkou sukňou, ktorý odnosíte aj po svadbe:) Tento sa volá Always Elegant a je takisto od HuciDesign a je za fantastických €65 :)

Perfect Day, svadba, co na seba, saty zo sashe_0010 My sme vám našich favoritov prezradili, nebuďte skúpe na slovo a prezraďte nám aj vy tých vašich:) Ak sa Vám článok páči, zdieľajte ho na vašom Facebooku alebo emailom s vašimi kamoškami.
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame