Perfect Day

V dnešný krásny piatkový deň, sme sa rozhodli prispieť do mlynu ďaľšou troškou inšpirácie ohľadne toho, čo na seba. Tentokrát sa ale venujeme trošičku iným doplnkom pre Váš svadobný deň a to konkrétne podväzku.

Tieto od Florrie Mitton pochádzajúcej z Veľkej Británie sme našli na Etsy a sú úplne super. Ak chcete zostať verné tradíciám čo tak niektorý z týchto modrých?

Perfect Day, svadba, podvazky Florrie Mitton_0001

Ozdobené krajkou prípadne perlami, a jemnou stužkou, tieto dva sú takisto našimi horúcimi favoritmi.

Perfect Day, svadba, podvazky Florrie Mitton_0002

Ak máte radšej niečo trblietavé, čo tak jeden z týchto dvoch kúskov?

Perfect Day, svadba, podvazky Florrie Mitton_0003

Tieto dva sú rozhodne naše obľúbené. Vyrobené z hodvábu, ozdobené príjemným detailom, dostupné v rozličných farbách... mňam:)

Perfect Day, svadba, podvazky Florrie Mitton_0004

Ak chcete milého prekvapiť a dokázať mu, že nie ste nijaká "hanblivka", čo takto tento vyrobený z delikátnej čiernej sexy krajky?

Perfect Day, svadba, podvazky Florrie Mitton_0005

To najlepšie sme si dnes nechali rozhodne na záver. Tento opasok nás dostal. Delikátny, nádherný, zdobený jemnými krištálmi a flitrami, priam umelecké dielo. A najlepšie na ňom je to, že podľa nás ho kľudne môzete použiť aj na iné priležitosti, nielen počas vášho svadobného dňa.

Perfect Day, svadba, podvazky Florrie Mitton_0006

* Credits * 1-12

To je všetko, čo sme vám dnes chceli ukázať, dúfame, že sme vás aspoň trošičku inšpirovali. Ak sa vám výrobky od Florrie zapáčili, pozrite si jej Etsy obchod, kde si ich môžete zakúpiť. Ak náhodou podobné podväzky vyrábate, prípadne predávate, dajte nám určite vedieť, radi sa na vaše výrobky pozrieme.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame