Perfect Day

Tak aký bol víkend? Dúfame, že ste si ho užili a podarilo sa vám načerpať sily na ďaľší pracovný týždeň. Dnes sa budeme venovať niečomu, na čo asi veľká väčšina z vás neviest vôbec nemyslí počas vašeho plánovania, no z môjho pohľadu (t.j. pohľadu svadobného fotografa) je to súčasť dňa, ktorá je takisto dôležitá a myslím si, že by bolo fajn sa jej venovať. Tou časťou sú ranné prípravy, resp. čo si počas nich obliecť.

Ak ste sa pri plánovaní vašej svadby dohodli, že váš kaderník a vizážista prídu za vami tam, kde sa budete ráno pripravovať na váš veľký deň, tak čítajte ďalej. Ak za nimi musíte vy do ich salónov, tak síce čítať môžete aj ďalej, ale táto inšpirácia asi nebude zrovna pre vás.

Našli sme pre vás zopár fantastických tipov, čo na seba obliecť počas vašich príprav, aby ste sa cítili pohodlne, ale zároveň aj vyzerali ako bohyňa už od skorého rána. Máme veľa variánt od jednoduchých, veselých oblečkov, až po veľmi sexy kúsky, za ktoré vám manžel určite nebude vytýkať, že ste ich kúpili:)

Prvé sú na rade nádherné vecičky od americkej návrhárky s menom Tessa Kim. V jej ponuke nájdete krásne tuniky, kratučké nohavicové overaly, ale aj nádherné župany. Keď píšem slovo župan, tak mi na myseľ vyskakuje ten parádny froté župan, čo som dostala od maminy na Vianoce pred troma rokmi, čo odvtedy neopustil skriňu, ale sľubujem, že tieto sú iné :) Presvedčte sa sami.

Perfect Day, svadba, slovensko, co na seba, rano pred svadbou_0001Perfect Day, svadba, slovensko, co na seba, rano pred svadbou_0002Perfect Day, svadba, slovensko, co na seba, rano pred svadbou_0003Perfect Day, svadba, slovensko, co na seba, rano pred svadbou_0004

Ak vás župan (župan je samo o sebe také celkom srandovné slovo, nie?:)) od Tessy zaujal, ale predstavujete si na svoj deň niečo veselšie a farebnejšie, skúste si pozrieť predajcu Silkandmore na portáli Etsy. V  ponuke má obrovské množstvo rozličných farieb, vzorov, dĺžok. Ako skvele vyzerajú družičky a nevesta takto zladené?

Perfect Day, svadba, slovensko, co na seba, rano pred svadbou_0005

Ďalším veľkým predajcom nielen "oblečenia určeného na prípravy pred svadbou" je firma Plum Pretty Sugar. V ich ponuke takisto nájdete obrovské množstvo rozličných farieb, dĺžok, strihov, materiálov, ktoré majú jedno spoločné. Budete v nich vyzerať fantasticky:)

Perfect Day, svadba, slovensko, co na seba, rano pred svadbou_0008Perfect Day, svadba, slovensko, co na seba, rano pred svadbou_0009

Etsy predajca s menom Breath of Youth má vo svojom obchode rozličné kúsky, ktoré sú skôr myslené ako originál šaty na nosenie po vonku, čo je výhoda, pretože tieto sú jedny z tých, v ktorých si kľudne môžete vybehnúť aj do toho salónu nechať sa upraviť. Mne osobne sa tieto kúsky páčia tak veľmi, že musím silno odolávať, aby som si ich hneď neobjednala. Keby som ich objavila na začiatku leta tak sa nezdržím...

Perfect Day, svadba, slovensko, co na seba, rano pred svadbou_0006

No a na záver jedna chuťovka. Tento dych berúci krajkový župan je od Emily Riggs. Ak si myslíte, že budete mať ráno počas príprav čas aj na mini boudoir foto sešn, tak určite skúste zohnať aj niečo takéto:)

Perfect Day, svadba, slovensko, co na seba, rano pred svadbou_0007

Veľkou výhodou všetkých vyššie uvedených oblečkov je, že sa všetky dajú vyzlieť spodom, teda nemusíte nič ťahať cez hlavu, tým pádom žiadny risk, že si zničíte ten nádherný účes alebo rozmažete ten dokonalý make up pri vyzliekaní. Tak to je na dnes všetko. Dúfam, že sme vás aspoň trošku inšpirovali. Ak viete o nejakom inom talentovanom výrobcovi takýchto oblečkov, dajte nám vedieť, veľmi rady sa na nich pozrieme. Prajeme krásny začiatok týždňa..... 

* Credits * 1 - 8,  9-11, 12-19, 20-22, 23-24

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame