Perfect Day

Dnes sme sa rozhodli v našom Čo na seba článku, nevenovať sa ani svadobným šatám pre nevestu, ani tomu, v čom na svadbu ako hosť, ale povenujeme sa trochu družičkám.

Aj keď u nás ešte nie je úplne trend mať viac ako jednu družičku na svadbe, zopárkrát sme už tento fenomén zhliadli aj na slovenských svadbách. Plánovanie a organizovanie svadby môže byť dosť náročná záležitosť a preto si myslíme, že mať viac pravých rúk nikdy nie je na škodu :D .... A okrem toho, vybrať si z vašich najlepších kamarátok len a len jednu, môže byť veľmi náročné, takže prečo ich nepotešiť všetky? :)

Tak ako je svadobný deň veľkým dňom pre nevestu, aj družičky považujú túto udalosť a svoj post za výnimočné, a tak je prirodzené, že chcú vyzerať  očarujúco. A samozrejme cítiť sa pohodlne. Preto sme pre Vám zozbierali pár tipov ako družičky obliecť. Strih šiat na všetkých fotografiách je takmer rovnaký. Všetky šaty sú majú dlhý, padavý, splývavý strih, a takmer všetky sú bez rukávov, niektoré majú len jedno ramienko, niektoré sa zaväzujú za krkom, ale vo svojej podstate je to naozaj takmer rovnaký strih. Aj napriek tomu, dokážete vytvoriť veľa rozdielnych kombinácií, štýlov a nálad podľa toho aké farby a doplnky zvolíte.

Poďme sa pozrieť na nejaké nápady. Šaty pre družičky by mali ladiť k neveste, jej kytici a celkovej výzdobe. Uprednostnite skôr menej farieb, prípadne farby tón v tóne ako veľa rozdielnych sýtych odtieňov. Ak sa držíte pravidla, že družičky by sa mali čo najviac podobať neveste, aby ich zlí duchovia nerozoznali, vyskúšajte pastelovo ružové šaty. Zladiť môžete družičky výraznejšími alebo menej nápadnými doplnkami podľa vašich preferencií. 

Perfect Day, svadba, saty pre druzicky_0001

Ak si vaša farebná paleta vyžaduje, aby vaše družičky mali na sebe výraznejšie farby, nebojte sa toho a oblečte ich do sýtej fialovej (mimochodom farba roka), krásnej korálovej, cukríkovo ružovej prípadne červenej... tá je predsa farbou lásky a vášne, tak prečo nie?

Perfect Day, svadba, saty pre druzicky_0002

Perfect Day, svadba, saty pre druzicky_0008

Kedysi platilo resp. sa povrávalo, že modrá je dobrá:)) My si ale myslíme, že zelená je lepšia, prípadne tyrkysová, prípadne kombinácie odtieňov zelenej a modrej:) Ak povolíte družičkám rozličné odtiene podobných farieb, budú vám určite vďačné, pretože nie každej z nás svedčia určité farby a odtiene. Podobne na to myslite aj pri vyberaní strihu. Je síce krásne a na fotkách vyzerá super ak máte všetky družičky v rovnakom strihu, ale nie všetkým vašim družičkám strih bude svedčať a vyhovovať. Preto skúste nájsť šaty, ktoré sa vyrábajú vo viacerých variantách, ako napr tie zelené na obrázku dolu, prípadne také, ktoré sa dajú uväzovať na viacero spôsobov, ako tie červené na obrázku hore:)

Perfect Day, svadba, saty pre druzicky_0009

Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek farbu a strih, určite si vypočujte aj želania vašich družičiek, chcete predsa, aby sa aj ony počas vášho dňa cítili skvele, nie?

* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame