Perfect Day

Sny o svadbe bývajú rôznorodé, no v jednom sa však zhodujú - pravdepodobne si žiadna nevesta nepredstavuje samú seba vo svadobných šatách s tehotenským bruškom:) Ale keďže nie vždy ide všetko podľa plánu, aj také veci sa stávajú:) Výber šiat sa tým síce trošku komplikuje, nakoľko sa musí myslieť na to, že drobec ešte trochu porastie, no nič nie je stratené. Našťastie žijeme v 21.storočí, kedy je ponuka šiat rôznych strihov a materiálov naozaj veľká a to aj pre tehuľky.

Dnes si predstavíme rôzne kategórie svadobných šiat, v ktorých môže nevesta žiariť ako nikdy predtým, hoc aj s drobným prekvapením, ktoré nosí pod srdcom.

Čipka ešte nikdy nikomu neuškodila...

...a to platí aj pre nevesty v očakávaní. Ten človek, ktorý vymyslel čipku, musel byť génius. Čipka totiž vyzerá dobre na obtiahnutých šatách, aj na voľnejších strihoch, na štíhlych, ale aj na silnejších ženách a vie si poradiť aj s tehotenským bruškom. Ak teda chcete mať šaty v štýle Kate Middleton, alebo ste skôr fanúšičkou strihu morskej panny, len smelo do toho! S čipkou vždy dosiahnete nežný romantický vzhľad. Ak sa vám páčia voľnejšie strihy, ani s tými čipka nemá problém, a pre vaše bruško to môže byť tá pravá alternatíva.perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0018

Ako grécka bohyňa

Je až neuveriteľné, aká nadčasová móda bola už za čias Starých gréckych bájí a povestí. Ak chcete svojmu brušku dopriať trochu "voľnosti", splývavé šaty so zaujímavým vrchom v štýle gréckych bohýň budú pre vás to pravé orechové. Má to hneď tri výhody: 1. nebudete sa cítiť spútaná zložitými korzetmi, 2. šaty sa hodia na plážovú svadbu, ale aj na romantickú svadbu pri západe slnka, 3. a nakoniec to najlepšie - s takýmito šatami sa proste nedá nežiariť ako na najvyššom piedestále.

perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0007

Aj tehotné potrebujú štras

Na štrase je skvelé to, že vyzerá dobre skoro na každom materiáli. Či už na čipke, saténe, tyle, hodvábe... Neveste môže dodať rôzny vzhľad, napríklad glamour, vintage alebo romantický. Aj tehotná nevesta si môže dovoliť štrasové aplikácie, ale samozrejme netreba to s nimi preháňať. Stále platí - menej je niekedy viac, no nie?

perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0009

Tehotná lesná víla

Tak, ako si svoju svadobnú figúru nepredstavujeme s bábätkom v brušku, tak ani lesné víly si nepredstavujeme ako tehuľky. Prečo však nespojiť reálne s nevšedným a nespraviť z toho niečo normálne? Voľne padavé jednoduché šaty nakombinované s kvetinovými doplnkami dodajú neveste hravosť a nespútanosť.

perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0002

Aj s bruškom sa dá šokovať

Extravagantnú módu môžeme nájsť už aj v oddeleniach pre tehuľky a to platí aj pre svadobné šaty. Či už na seba navrstvíte tonu tylu, alebo vsadíte na štýl Veľkého Gatsbyho, zaručujeme vám, že sa vám určite podarí šokovať.

perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0006

Ak ste skôr na pozlátko a lesk, ani vy nemusíte vešať hlavu. Šaty už dávno nemusia byť čisto biele a fantázii sa predsa medze nekladú ani keď ste v radostnom očakávaní.

perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0001

Satén satén satén

Ó, satén, božský satén. Je lesklý, je hravý, je pôvabný, je extravagantný. Ak ste jeho fanúšičkou a zároveň budúcou mamičkou, môžete si poskočiť od radosti, lebo ani o satén nemusíte byť ukrátená vo svoj svadobný deň. Môžete si aj vybrať so širokej palety farieb, no v saténe so zlatými odleskami budete určite za kráľovnú večera. Pozor len na jeho neelastickosť - posledné úpravy odporúčame robiť tesne pred svadbou, aby ste mali istotu, že bábätko nevyrástlo až moc, a že sa vaše bruško zmestí do šiat.

perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0013

V jednoduchosti je krása

Ak nemáte v obľube rôzne módne výstrelky a máte radšej pohodlné šaty, tak aj pre vás sa nájdu tie pravé orechové. Dlhé jednoduché šaty s voľnou padavou sukňou vám a vašemu brušku zabezpečia pohodlie na celý večer, no stále môžete vyzerať štýlovo a zvodne. Svoju osobnosť môžete vyjadriť aj pomocou zaujímavého vrchu a výstrihu - či už prekladaný živôtik, zdobené ramienka, či oválny výstrih, ako môžeme vidieť na obrázkoch.

perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0014perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0005

A prečo nie krátke šaty?

Je pravda, že krátke šaty nie sú pre každého, ale ak chcete svetu ukázať, že ste hravá a zábavná, tak prečo nie? Či už voľné alebo obtiahnuté, vzorované alebo čisté, moderné alebo inšpirované minulosťou, na výber je ich veľa. Je už len na vás, ktoré si vyberiete a pretancujete v nich celý večer.

perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0010

Keď je vonku horúco

Letné svadby sú v poslednej dobe veľmi nevyspytateľné a nedá sa dopredu veľmi odhadnúť, či bude veľmi horúco, alebo či náhodou nebude už zima. Ak sa však potvrdí tá prvá možnosť, ani tej sa nemusíte báť. Voľné vzdušné šaty vám a vašemu bábätku dovolia dýchať aj v sparných dňoch a nemusíte sa potiť v ťažkých obrovských róbach. A ako sme aj vyššie písali - v jednoduchosti je predsa krása.

perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0017

Nebojte sa farieb

Nie, nie, už naozaj nemusíte mať biele šaty na svadbe. Už naozaj nemusíte byť zahalená od hlavy po päty v nevzdušných materiáloch. Naozaj sa nemusíte báť experimentovať so strihmi, materiálmi a farbami. Bledoružová je skvelá náhrada bielej, no stopku nedávame ani iným farbám. Ak chce mať niekto na svadbe krvavočervené šaty, tak prečo nie? Ak chce niekto žiariť v kanárikovožltej, tak prečo nie? Dnes už je povolené naozaj všetko!

perfectday svadba slovensko saty tehotna nevesta_0003

A čo nám z toho všetkého vychádza? No predsa to, že aj počas tehotenstva môžete svadobnými šatami vyjadriť svoju osobnosť, že dnes naozaj existuje obrovská ponuka šiat aj pre tehuľky, a že bruško vás naozaj nemusí obmedzovať vo výbere šiat. Takže nezúfajte, svoju vysnívanú svadbu môžete mať tak či tak!

A ak by vám náš výber nestačil, navštívte našu pinterestovú nástenku, tam je toho oveľa viac:) Krásny začiatok týždňa!

 * Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20-22 23 24 25 26 27 28 29 30

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame