Perfect Day

Mať pod krídlami skvelých dodávateľov má viacero výhod. Odhliadnuc od ich vysokoprofesionálnej práce, sú aj pre nás obrovským zdrojom inšpirácie. Tento týždeň sme sa inšpirovali PONK Rentals-om, ktorý na svojej fb stránke uverejnil zábery dych berúcich svadobných šiat značky Cortana. Svadobné šaty, aké sa len tak nevidia, sme si jednoducho nemohli nechať ujsť!

Cortana je módna značka, za ktorou stojí výtvarná umelkyňa a módna návrhárka Rosa Esteva. Narodila sa a vyrástla na Malorke, umenie študovala v Barcelone. Dnes je majiteľkou troch módnych (a nesmierne dizajnových) kamenných obchodov v rodnej Palme, Madride a Barcelone. Cortana je predstaviteľkou skvostnej elegancie, originality a najvyššej kvality. Jej modely sú navrhované a šité priamo v Barcelone. Ak tento rok neplánujete zrovna eurotrip, nezúfajte! Na oficiálnej stránke Cortany je k dispozícii aj e-shop, dokonca s možnosťou doručenia priamo na Slovensko.

Dámy a páni, vypnite si prosím mobilné telefóny, predstavujeme vám svadobnú kolekciu značky Cortana!

 „Usilujeme sa o dokonalosť vo všetkom, čo robíme“

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0156

„Najdôležitejšou vecou na šatách je žena, ktorá ich nosí“

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0157

„Čo je neviditeľné, je práve tak dôležité“

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0158

„Naši klienti nás nikdy neprestanú inšpirovať“

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0159

Cortana prichádza so svadobnými šatami, na aké nie sme zatiaľ v našich končinách zvyknuté. Sú jednoduché, splývavé a jemné ako vánok. Ozdobnosť je minimálna, postavená na kvalite materiálov a nadčasových strihoch. Ich krása spočíva vo vyzdvihnutí osobnosti ženy, ktorá ich nosí. Musíme uznať, že sa nám táto filozofia páči. Veď čo je krajšie, ako zamilovaná žena, kráčajúca svadobnou uličkou?

Veríme, že sme zástankyne prirodzenej krásy dnešnou inšpiráciou potešili. Ak uprednostňujete noblesnejšiu módu, sledujte nás i naďalej, určite uspokojíme aj vaše svadobné chúťky ;-)

Úspešný zvyšok týždňa prajeme, vidíme sa opäť v piatok

* Credits *  1-12

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame