Perfect Day

Krásne pondelkové predpoludnie prajeme. Svadby sú už v plnom prúde, čo znamená, že si vieme predstaviť, ako sa kolobeh myšlienok neviest roztáča na plné obrátky. Netreba sa stresovať, dajte si rannú kávičku, svieži melón a zavolajte svoje oddané priateľky, ktoré vám s radosťou pomôžu so všetkým. 

Ak patríte medzi ženy, ktoré majú vo svojej blízkosti osobu, prípadne osoby, ktoré pri vás stoja v dobrom aj zlom, úprimne GRATULUJEME! Nájsť muža, ktorý pre vás znesie aj modré z neba, je úžasná vec. Ale mať skutočné priateľky, ktoré s vami preskákali najväčšie životné míľniky, vždy stáli pri vás a boli vám oporou (bez závisti a podrazených kolien), tomu hovoríme vzácnosť. Preto na svoje priateľky pri svadobných prípravách nezabúdajte!

PREDSVADOBNÉ DESATORO

  1. Na nákupy sa vždy nájde čas. Vždy.
  2. Posedenie pri fľaši dobrého vína nie je premrhaný čas, práve naopak. Dobré víno plodí najlepšie nápady!
  3. Nezabudnite, že filmové hviezdy žijú najnovšími trendami. Dobrý film s hviezdnym obsadením vám môže priniesť cenné inšpirácie na svadobné líčenie, svadobný účes alebo popolnočné šaty. Vytiahnite baby do kina!
  4. Relaxačný wellness pobyt so skrášľujúcimi procedúrami neprospeje len vašej pleti, ale aj vášmu priateľstvu. Uvoľnite telo a myseľ a vyhoďte si z kopýtka!
  5. Polemizujete nad svadobným menu? Vybehnite s priateľkami do vychytených reštaurácií a robte to čo vždy. Chutnajte, posúvajte, mrvte sa a zalizujte... inými slovami DEGUSTUJTE! Štyri priateľky rovná sa 4 predjedlá, 4 hlavné jedlá a 4 dezerty ;-)
  6. Posedávanie pri kávičke a koláčiku nie je hriech, je to priam NEVYHNUTNOSŤ!! Viete si predstaviť lepší spôsob výberu svadobných zákuskov? My nie! ;-)
  7. Ak rozmýšľate nad zmenou účesu alebo farby vlasov, je najvyšší čas! Ak v marci zariskujete s novým strihom alebo razantnou zmenou farby, do júna môže byť prípadná pohroma zažehnaná. Nezabudnite na pravidelnú návštevu kozmetického salónu! Svadobný make-up najlepšie vynikne na žiarivej pleti. Objednajte aj kamarátku!
  8. Každá žena chce vyzerať neodolateľne. Či už v svadobných alebo spoločenských šatách. Presvedčte kamarátky, že najkrajšie šaty sú šaty na krásnom a pevnom tele. Vyberte si športovú aktivitu, ktorá vás bude baviť a naplno si užite spoločné chvíle. Či už zvolíte jumping, jogu, spinning alebo beh, okrem tvrdej práce sa určite poriadne nasmejete :-D
  9. Svadobné výstavy sú v plnom prúde. Navštíviť ich s nastávajúcim je super praktická vec, pretože si priamo na mieste môžete vybrať svadobnú agentúru, štýl výzdoby, pozrieť si ponuku svadobných oznámení a obrúčok... Ale ruku na srdce, koľko to „toho vášho“ bude baviť? Po 20 minútach bude postávať v kúte s trpiteľským výrazom. Verte, že nič nedokáže pokaziť svadobnú náladu tak, ako na smrť znudený chlap. Kamarátky hrajúce sa na tohtoročné nevesty, skúšajúce svadobné šaty a briliantové prstene, vám budú dokonalou spoločnosťou.
  10. Ak s vami vaše kamarátky prešli body 1 až 9, rozhodne si zaslúžia odmenu! Vybrali sme pre vás darčeky, ktoré vašim priateľkám vyjadria to, čo im možno neviete povedať priamo do očí. Vďaku za to, že sú. Ak máte takéto kamarátky, verte, že ste bohaté. Vážte si ich a rozmaznávajte, zaslúžia si to!

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0148Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0149Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0150Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0155Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0152

P.S. Ak vás niektorý zo zobrazených šperkov alebo doplnkov zaujal, nebojte sa rozkliknúť "credits". Link vás navedie priamo na stránku Etsy, kde si ho môžete v pohodlí domova objednať.

Krásny týždeň!

                                         * Credits *  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 titulka

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame