Perfect Day

Keď príde na svadobné dary, začína sa veľká dilema... Čo by tak novomanželov potešilo? Čo by sa im mohlo hodiť do novej domácnosti? Samozrejme, bez debaty najviac potešia novomanželov asi peniaze, predsa len, svadba nie je lacný špás - veď čo vám budeme hovoriť...

Pri hmotných darčekoch je to už trochu ošemetnejšie, čo sa týka výberu, pretože musíte nevestu aj ženícha dobre poznať, aby ste sa trafili do ich vkusu alebo správne odhadli, čo asi budú potrebovať. Inak sa vám môže stať, že vašu dizajnovo premakanú vázu či futuristický obraz zabalia do fólie a ukryjú v najtemnejších útrobach skrine, alebo rovno predajú na bazári... Jasné, môžete sa ich spýtať aj narovinu, avšak takto prídu o prekvapenie pri otváraní darčeka a to im za každú cenu nechcete pokaziť. Takže, ako teda postupovať pri výbere, aby z toho nevznikol veľký trapas? 

Univerzálna odpoveď na túto otázku neexistuje, predsa len, každý novomanželský pár je iný... no pokiaľ chcete novomanželov potešiť niečím malým na pamiatku, máme pre vás až 20 tipov na svadobné dary, ktoré všetky stoja - a to sa podržte - iba do 30 eur. Je to taký náš malý výber toho, čo si myslíme, že by mohlo nejednému mladému oku ulahodiť, a zároveň to nezruinuje peňaženku svadobného hosťa. :D Neustále vymýšľať svadobné dary pre našich vydajachtivých priateľov a príbuzných je predsa len náročné tak na kreativitu, ako aj na našu peňaženku, obzvlášť, ak sa jedná už o xy svadbu v poradí za rok...

Poďme sa spolu pozrieť, akoby mohli novomanželia tieto darčeky využiť....


Darčeky pre nevestu

Naše mamy a svokry si neustále myslia, že je to práve manželka, čo má mať pod palcom celú domácnosť. Akokoľvek sa budete snažiť presvedčiť ich o opaku, je to zbytočné. :D Radšej im teda predveďte, ako dobre to máte pod kontrolou, a keby aj nie, tak nejakú tú radu nájdete aj v knihe "Ako hravo zvládnuť domácnosť" (3.). 

Najdôležitejšie však je, aby pán manžel neostal hladný, napokon, láska predsa ide cez žalúdok. Takže, na nedeľné ráno mu pripravte sladké lievance so smajlíkmi (6.). Čas prípravy už nemusíte odhadovať, pretože ste k svadbe dostali rozkošnú "minútku" v tvare pohárika s kávou zo Starbucksu (5.). Samozrejme, ak nemá chuť na sladké, môžete si dať spolu obložené chlebíky (7.) s čerstvou bazalkou z vášho malého skleníka (2.). Ešte predtým, než sa do toho pustíte, si však nezabudnite odložiť obrúčku na strom na šperky, aby sa vám náhodou niekde v kuchyni nestratila (1.). No, a keď už budete mať od všetkých domácich prác pokoj, môžete obdivovať vaše svadobné fotky vo fotorámikoch od jednej z družičiek (4.). :)

Darčeky pre ženícha

Pracovné rána bývajú dosť hektické, no na kávičku z french pressu (6.) sa čas vždy nájde. K tomu ešte zdravé müsli rovno z dávkovača (4.) a môžete obaja bežať veselo do roboty. Príjemný večer v kruhu priateľov rozhodne spríjemní stolovanie pri raclette (5.), na ktorom si môžete až ôsmi grilovať mäso, zemiaky, zeleninu, syr alebo čo vám napadne. K tomu nesmie chýbať dobrý drink namiešaný pomocou barmanského setu, ktorý dostal ženích ako svadobný dar od najlepšieho kamaráta (2.). Romantický večer vo dvojici môžete tráviť pri vínku a výbere rôznych syrov, naservírovaných na efektnej drevenej dostičke z bambusu (1.). A keď sa niečo pokazí, pán manžel vytiahne "Abecedu domáceho majstra" (3.) a očarí vás svojou šikovnosťou. :D

Darčeky pre novomanželov

Prídu prvé Vianoce a vy sa tešíte, že tento rok ste na pečenie dvaja, samozrejme, každý vo svojej v zástere (1.). Idylickú atmosféru navyše dotvára šálka dobrého vianočného punču (2.), no keďže ste ho uvarili priveľa, zavoláte si na pomoc kamarátov. Kým prídu, stihnete ešte aj upratať a napraviť vankúšiky (6.). Po skrášľovacom procese v kúpeľni (4.) (7.) už môžete ísť vítať hostí v mäkkučkých domácich papučiach (3.). Nemôže sa stať, že by k vám netrafili, pretože na dverách máte ceduľku so svojím menom (5.). 


Týmto sme vyčerpali dnešnú zásobu našich nápadov na svadobné dary a pomaly je na čase sa s vami pre dnešok rozlúčiť. Pokiaľ sa vám naša dnešná inšpirácia páčila a chceli by ste častejšie podobné články, pokojne nám napíšte do komentára pod článkom. Budeme sa tešiť. :)

Krásny predĺžený víkend želáme z Perfect Day!

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame