Perfect Day

Vitajte v našom svadobnom svete! Pokojne vstúpte, ste viac než vítaní. Veríme, že si letné teploty užívate a na víkend plánujete niečo „perfektné“. Žeby svadbu? Bodaj by ;-) Dobrá správa! Do víkendu zostávajú už len dva skvelé články, bola by škoda, ak by ste si ich nechali ujsť :)

Ak nás sledujete pravidelne, určite ste si všimli náš minulotýždňový článok. Obliekli sme sa do modro-bielych pruhov a na krátku chvíľu sme sa preniesli k moru, jachtám a sexi námorníkom. Aj dnes zostaneme verné geometrickým vzorom, zaostrili sme na BODKY!

Milujeme bodky! Kto by ich nemiloval? Veď sú

rozkošné vtipné hravé nadčasové v spoločnosti obľúbené je s nimi sranda a nakresliť ich zvládnu aj deti.

Ak nemáte vo svojom letnom šatníku ani len bodkovanú šatku, je na čase to zmeniť. Nemusíte však zostať len pri šatke. Je toľko možností, ako tento rozkošný vzor použiť. Čo poviete na bodkovanú svadbu?

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0292Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0299Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0298Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0300Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0296Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0293Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0294Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0295Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0297

I keď je dnešná inšpirácia bodková, dnešný článok rozhodne nie je mojou poslednou bodkou. Aj keď sa s Vami dnešným článkom lúčim, poslednú vetu budú sprevádzať hneď 3 bodky. Nie preto, že by som bola povaha márnotratná, ale preto, že nemám rada lúčenie. Aspoň nie definitívne. Z času na čas sa k vám vrátim, keď ma kopne svadobná múza a ovládne ma túžba sa s ňou podeliť :)  V ostatnom čase budem pracovať na plnení mojich snov. Lebo sny si treba plniť... aj keď je to niekedy na úkor niečoho iného, srdcu blízkeho. Ďakujem dievčatám za perfektnú spoluprácu, príjemné stretnutia a hlavne za ich podporu. Novej „perfect“ kočke prajem veľa inšpirácie a zaujímavých námetov, nech sú jej články pre nás-čitateľov potechou ;-)

Vám, našim skvelým čitateľom, držím palce pri plnení vášho veľkého sna. Nech vám váš veľký deň vyjde podľa vašich predstáv, a nech je nezabudnuteľný. Klišé? Vôbec nie! NEZABUDNITE... aj keby sa nešťastnou náhodou všetko zvrtlo – dážď skomplikoval svadobnú hostinu, kytica prišla v inej farbe, torta sa roztopila, obrúčky stratili, krstná mama sa urazila – najdôležitejší ste VY DVAJA a VÁŠ MANŽELSKÝ SĽUB. Na inom nezáleží. Nemyslite na to, aby ostatní boli na Vašej svadbe spokojní a šťastní, buďte spokojní a šťastní VY DVAJA. Ostatní nech sú šťastní z VÁS!

To je odo mňa na teraz všetko. Držme si všetci palce, nech sa nám sny plnia ;-) Odskočte si k nám na príjemnú chvíľku aj v piatok, budeme sa z vašej spoločnosti tešiť!

* Credits *  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame