Perfect Day

Krásne predpoludnie želá Perfect day! Aký máte zatiaľ týždeň? Ak sa vám práve veľmi nedarí a nálada sa pohybuje na bode mrazu, tak vám ju snáď trochu rozjasníme dnešnou ligotavou inšpiráciou...

Nejedna nevesta sa bojí, že ju jej družičky svojimi perfektne prešpekulovanými outfitmi zatienia. Uznávame, že z časti je váš strach drahé nevestičky oprávnený, keďže my ženy sa radi parádime a niekedy sa nám to môže tak trochu vymknúť z rúk. To čo sa javí niekomu ako vhodné, však môže byť v skutočnosti preplácané a preto je lepšie niekdy neprehánať a plesové róby, veľké výstrihy a rozparky siahajúce až do nebies, treba nechať pekne vysieť v skrini. Na druhej strane je však trochu extrém chcieť od družičiek, aby šli pomaly vo vreci a nútiť ich do jednoduchých nevýrazných šiat, len aby náhodou nevrhli tieň na hviezdu dňa...

Práve preto vám dnes ukážeme, že sa to dá aj inak a k vzájomnej spokojnosti ( a zachránenému kamarátstvu) oboch strán. Naša malá galéria obsahuje skvelé kúsky, ktoré budú na vašich družičkách pôsobiť vkusne, elegantne a sexy  bez toho aby strhávali všetku pozornosť na seba....Veď posúďte samy:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0618svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0603

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0616Originalita a odvážnosť šatom posiatych flitrami rozhodne nechýba. Družičky však okrem toho ocenia aj ďalšiu skvelú vlastnosť flitrovaných šiat, ktorou je ich univerzálnosť. Po vašej svadbe ich môžete opäť spolu vyvenčiť na nejakej legendárnej žúrke, silvestrovskom večierku alebo si ich vziať na romantickú večeru vo dvojici.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0612svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0619

Na doplnkoch v prípade výrazných ligotavých šiat veľmi záleží. Keďže menej je viac, nemali by ste to už zbytočne preháňať s veľkými šperkami, krikľavými farbami, alebo extravagantými topánkami. Ak ste sa rozhodli unášať sa na vlnách luxusu a prepychu, tak tento kožušinový šál je podľa nás tou správnou voľbou. Nielen že pôsobí draho, ale zároveň ochráni vaše družičky pred chladným počasím.  K tomu ešte lodičky v odtieni šiat a hor sa na svadbovať!

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0604Pohrajte sa aj s rôznymi strihmi, dĺžkou, materiálmi a farbami... Kto povedal, že všetky družičky musia mať oblečené na sebe ten istý model šiat? Rozmanitosť im rozhodne pristane:) svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0620

Ruffled - photo by http://www.themorewesee.com/ - http://ruffledblog.com/vintage-pennsylvania-estate-weddingZlaté šaty v dlhom prevedení  aké môžte vidieť na fotkách, sú strihovo jednoduché a príliš veľa toho teda neodhalia. To im však vôbec neuberá na kráse, pretože vďaka zaujímavému a veľmi rafinovanému výstrihu na chrbte pôsobia mimoriadne elegantne a zvodne.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0602

Možno ste si všimli, že tieto art deco šaty zdobené flitrami sa dosť často objavujú na zahraničných svadbách. Ide o skutočne výnmočný model od Adrianny Papell, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0605

Ak sme vás zatiaľ nepresvedčili, tak dúfame že váš názor zmenia posledné dva trblietavé kúsky. Kombinácia žiarivo zlatého živôtika a jemne padavej sukne v pastelových odtieňoch je očarujúca a je akýmsi kompromisom medzi klasickými družičkovskými šatami na aké sme zvyknuté a luxusnými róbami v plnom lesku:)  Nás tá kombinácia dostala, a vás?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0597

Tým sme ukončili dnešnú malú módnu prehliadku lesku a ligotu:) Páčila sa vám? Tak nám nechajte komentár pod článkom:) Ak ste zatúžili po niektorom z modelov, skúste osloviť na Etsy šikovnú TheodoraJames, ktorá vám ich vyčaruje dokonca v dostupnej cene:)

 Majte sa krásne a do konca týždňa vám prajeme ešte veľa úsmevu a pohody!

* Credits * 1 2 3 4 5-6 7-8 9 10 11-13 14 15 16 17 18 19 20 21

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame