Perfect Day

Krásny pondelok opäť želáme všetkým našim čitateľom. A nie hociaký. Prestupný pondelok! V anglicky hovoriacich krajinách sa vraví, že toto je jediný deň v roku, kedy môže žena požiadať o ruku muža:) Chystá sa niektorá z vás na niečo podobné?

Veríme, že ste mali super víkend. My sme usilovne makali a aktualizovali sme pre vás kategóriu Lokalita, v ktorej momentálne nájdete cez 40 fantastických lokalít. Ak ešte nemáte vybratú tú svoju, tak určite mrknite. Veríme, že vás niečo osloví:)

No ale nie o tom sme dnes chceli. Dnes sa po dlhšej dobe pozrieme opäť na nejakú lokálnu inšpiráciu. Pod pojmom lokálnu myslíme niečo, čo sme nenašli na Pintereste a nepochádza z Ameriky, Austrálie, Anglicka ani ostatných krajín na A..... Ale niečo, čo sa zrodilo priamo tu u nás na našom krásnom Slovensku. Ukážeme vám nádherný editoriál v štýle rande fotenia, ktorý spáchalo duo Kamarian Photography a Svadbolina. Prácu oboch ste už mali možnosť na našom blogu zhliadnuť tutu a aj tu.

Na otázku, čo predchádzalo tomuto foteniu nám odpovedali Kamilka a Marián:

"Pri našich prechádzkach pod Malými Karpatami sme vždy pozerali na jeden krásny višňový sad. Zakaždým sme si hovorili, že by sme tam radi nafotili pekné romantické fotky. Slovo dalo slovo a v spolupráci s našou kamarátkou Jankou, ktorá tvorí pod značkou svadbolina, sme sa pustili do produkcie tohto "rande". Na takúto peknú myšlienku, nebolo vôbec ťažké nájsť zaľúbený párik. Janka poznala Lenku osobne. Vedela o nej aj o jej priateľovi Adamovi, že sú romantické duše s láskou ku knihám a vintage vecičkám. Táto dvojica do našej témy presne zapadla. Velmi sme sa potešili, keď pozvanie na fotenie prijali.

Počkali sme si, kým sad rozkvitne do krásy a  jednu peknú májovú sobotu sa tam spolu vybrali. Janka priniesla zo svojej bohatej zbierky dekorácie, stoličky, látky, vázy, rôzne iné úlovky z burzy starožitností a všetko naaranžovala. Na výrobe drevených rekvizít sa podielal aj jej manžel. Romantickú retro atmosféru dotvárali kvietkované čelenky, ktoré zdobili Lenku a štýlové motýliky Adama. Lenka a Adam sa prechádzali, objímali, rozprávali a vychutnávali jar... Sme radi, že tú príjemnú atmosféru vám môžeme sprostredkovať prostredníctvom našich fotografií."

Tak čo poviete? Znie to dobre, ideme sa na to spoločne mrknúť, nie?

perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0001perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0002perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0003perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0004perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0005perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0006perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0007perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0008perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0009perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0010perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0011perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0012perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0013perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0014perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0015perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0016perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0017perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0018perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0019perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0020perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0021perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0022perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0023perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0024perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0025perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0026perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0027perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0028perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0029perfect day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, svadbolina, kamarian v sade_0030

Fotograf – Kamarian Photography / Dekorácie, výzdoba, kvety, rekvizity - svadbolina / Čelenky - MagaelaHogo fogo/ Motýliky - svadbolina /

Nevieme ako vy, ale my sa po pozeraní na tieto fotky už nevieme dočkať jari, rozkvitnutých stromov a teplých slnečných lúčov:) Ak sa vám fotky a výzdoba Kamarian Photography a svadboliny páčia, určite omrknite aj ich webky.

Od nás je to na dnes všetko, ale v stredu sme tu zas, tak nás sledujte:) Krásny začiatok týždňa!

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame