Perfect Day

Zdravíme všetkých našich verných čitateľov, ale samozrejme aj tých, ktorí ste k nám dnes zablúdili po prvýkrát. Dúfame, že ste mali super týždeň, že vás to momentálne počasie príliš nedeprimuje, a že sa tešíte na víkend. Aby sme vás trošičku rozveselili, prinášame vám dnes zopár fotografií z editoriálu, ktorý som fotila ja Soňa v spolupráci s najväčším írskym svadobným blogom One Fab Day. Aj napriek tomu, že sme tento editoriál fotili už pred dvoma rokmi, výzdoba tohto nevianočne-vianočného stola je podľa mňa dokonale nadčasová, takže sme sa rozhodli s vami o ňu dnes podeliť.

Ak si myslíte, že Vianoce musia byť červeno-zeleno-zlaté, tak vás asi týmito fotkami nepotešíme. Ak ste práve naopak zástancom všetkého iného, len nie tej zvyčajnej klasiky, tak si snáď prídete na svoje:)

Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0001Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0002Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0003Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0004Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0005Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0006Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0007Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0008Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0009Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0010

Fotograf – Soňa, Inspired By Love / Plán, design a styling – Karen, One Fab Day / Kvety – The Informal Florist / Strieborné svietniky – Avoca / Sklenené svietniky – Article / Obrúsky - Jennifer Slattery / Stôl – Caterhire / Stoličky - Find - Reclamations of Love

Tak čo, akej farby bude tento rok vaša vianočná výzdoba? Nám sa tento írsky štýl s nádychom Škandinávie neskutočne páči. Je to taký mierny minimalizmus. Dúfame, že sme vás aspoň trošku opäť navnadili a inšpirovali.

A teraz to hlavné, na čo už všetci netrpezlivo čakáte. Vaša odozva na našu stredajšiu súťaž nás absolútne ohromila. Sme veľmi rady, že sa toľkým z vás vankúšiky od Decor2Love páčili a ďakujeme, že ste si našli čas sa do súťaže zapojiť.

Výhercom tejto super ceny sa stáva ........... Zuzka Susi Kolesárová.

Gratulujeme a dúfame, že vankúšiky budú skvelým doplnkom v spoločnom bývaní:)

Vy ostatní, ktorým sa tieto vankúšiky páčili, nezúfajte, Decor2Love ich vyrába na objednávku, takže ak si bez nich neviete predstaviť život, tak šup šup objednať priamo z Decor2Love.

Nezabudnite, že aj dnes budeme na našom FB súťažiť - a to konkrétne o poukážku na kozmetické ošetrenie od Ľubice Orolínovej v hodnote €45. Pre viac info sledujte náš FB prípadne si pozrite náš pondelkový článok. Držíme palce a krásny víkend!

 
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame