Perfect Day

Ďaľší víkend je úspešne za nami. Ako ste ho strávili? Dúfame, že príjemne:) Dnes máme pre vás ďaľšiu pastvu pre oči v podaní druhého editoriálu, ktorý sme pripravovali ako súčasť workshopu pre Inspired By Love spoločne s ďaľšími mega talentovanými dodávateľmi.

Toto fotenie prebiehalo v paralelne odlišnom prostredí ako bol Kaštiel Holíč a to v nádhernom prostredí na južnom Slovensku, čo by kameňom dohodil od Štúrova, v priestoroch Chateau Béla. Ak ste o tomto mieste ešte nepočuli a hľadáte fantastickú lokalitu, či už na svadbu, rodinnú oslavu, alebo len skvelú dovolenku na Slovensku, Chateu Béla, môžeme len a len odporúčať.

Od prvého momentu, kedy sme im navrhli spoluprácu sme sa nestretli s ničím iným, než ochotou vyjsť nám v ústrety, počas workshopu sa o nás krásne postarali a vytvorili nám naozaj nádherné podmienky na fotenie (aj napriek tomu, že v ten istý deň mali reálnu svadbu pre asi 100 hostí) a musíme priznať, že sme boli hospitalitou, ústretovosťou a celkovým servisom naozaj očarené. A nielen my, aj naši účastníci workshopu, ktorí prišli z Anglicka a z Rakúska, boli nesmierne spokojní.

Počasie nám takisto prialo, nádherné teplúčko, časť workshopu sa odohrávala pri bazéne (s nohami vo vode) a počas fotenia sme mali asi to najlepšie svetlo aké si môžno priať.

Ani sa nám nechcelo, aby to všetko skončilo. Ešte predtým, než vám ukážeme výsledky skvelej práce všetkých zúčastnených, veľmi rady by sme sa touto cestou ešte raz poďakovali všetkým, ktorí nám pomohli vytvoriť túto krásu. Vy viete, kto ste. A vy, čo chcete vedieť, kto títo talentovaní ľudkovia sú, tak mrknite na infošky pod fotkami:))

Ak máte záujem sa zúčastniť ďaľšieho workshopu Inspired By Love, píšte na sona@inspiredbylove.co. Naša práca sa páčila aj Kate z novozélandského blogu Magnolia Rouge. Jej článok si môžete pozrieť tu.

No dosť už bolo slov, poďme sa spoločne pozrieť, akú krásu dokážeme na Slovensku vytvoriť:) Krásny začiatok týždňa vám všetkým!

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0001svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0002svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0003svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0004svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0005svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0006svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0017svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0023svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0022svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0021svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0007svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0011svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0010svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0024svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0008svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0012svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0014svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0026svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0028svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0027svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0013svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0015svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0029svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0018svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0019svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0030svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0031svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0032svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0033svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0034svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0035svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0036svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0020svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0025svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Chateau Bela, Inspired By Love_0037

Fotograf – Soňa, Inspired By Love / Plán – Perfect Day / Design a styling – Ciara O’Halloran / Lokalita – Chateau Béla  / Kvety – Biely Ateliér /  Props, stoličky - Ponk Rentals/ Šaty – Jana Jurčenko / Šaty - Sarah Janks z Ivory & Pearl Boutique / Oblek – H&M / Stuhy – Silk&Willow / Pozvánky, menu - Hello Caligraphy / Torta - Erika Kliková / Makeup - Jana Lokšíková / Vlasy - Richard Čonka / Model, modelka – Sisa a Julo (reálny párik) a naša vlastná Tami:))

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame