Perfect Day

Ahojte, milé nevesty! Nebolo to tak dávno, keď sme vám referovali o kolekcii svadobných šiat na rok 2017 od britskej dizajnérky Jenny Packham a dnes vám už opäť chceme priblížiť jej nádhernú kolekciu na rok 2018, ktorá jednoznačne stojí za prezretie a načerpanie inšpirácie! Už v tohtoročnej kolekcii sme sa presvedčili, že Jenny vie výborne pracovať s detailami a jej štrasové zdobenia sú proste dychberúce. Tie nesmeli chýbať ani na šatách na rok 2018 a musíme uznať, že sa Jenny opäť prekonala! 

Štras, štras a zase štras

Ak by sme mali kolekciu Jenny Packham zhrnúť do jedného slova, tak je to jednoznačne štras. Je to skutočne prvok, s ktorým sa dokáže skvelo vyhrať a jej šaty tak získavajú osobitý nádych elegancie a tajomnosti. Či už štrasom pokryté celé šaty, alebo detailne vyzdobené len určité časti, tak nikdy to nie je príliš. Čo hovoríte vy na jej šaty, ktoré sú tak nadčasové, že by ich mohli ženy nosiť dnes aj v 20.rokoch minulého storočia? My sme určite za! :) 

Jedny šaty, viacero štýlov

Zaujala vás sukňa na jedných šatách, ale vrch sa vám nepáči? Alebo vás naopak zaujal vrch niktorých šiat, no sukňu by ste chceli skôr nadýchanú? Tak zrejme na vás Jenny myslela, keď tvorila svoju kolekciu, nakoľko priviedla k životu zopár modelov, ktoré sa dajú nakombinovať, či už rôznymi sukňami alebo pridaním zaujímavého bolerka.

Všetky oči na mne

Máme tu aj dáke extravagantnejšie nevesty, ktoré by chceli vyčnievať z davu? Žiadeň problém! Aj u Jenny sa nájde zopár šiat, ktoré sú iné ako šaty, ktoré sú bežne v jej kolekcách alebo aké nachádzame v slovenských svadobných salónoch. Extravagantné nemyslíme v tom zmysle, že by boli vyzývavé či urobené z nevšedného materiálu, ale skôr kvôli strihom a zdobeniu. Predsa len - rozmýšľali ste o svojich vysnených šatách ako o nohavicovom kostýme alebo ako o nadýchanej bodkovanej róbe? :)

Oslnivý vrch, jednoduchý spodok

Ak boli pre vás štrasové šaty príliš prezdobené, tak Jenny ponúka aj jemnejšiu verziu - vo svojej kolekcii predvádza šaty, ktoré majú štrasom/čipkou/ozdobnou sieťovinou zdobený vrch šiaty alebo bolerko a sukňu šiat necháva skoro nedotknutú (tých má tiež na výber viac než dosť, či už padavé, obtiahnuté, nadýchané, atď.)

Oproti minuloročnej kolekcii je táto veľmi dravá a zároveň sofistikovaná, no nie každá nevesta by zvládla také šaty. Tak či onak, ostávame o nich snívať a možno aj trochu šporiť, nakoľko sa zväčša pohybujú v cenovej relácii 2400 do 5000 libier, čo nie je málo, ale pri svetovej dizajnérke je to pochopiteľné. 

Majte sa však krásne a pajeme pokojné ukončenie pracovného týždňa! :)

Váš team Perfect Day

Zdroje: 1-28

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame