Perfect Day

Čo si budeme nahovárať, svadbu riešia hlavne ženy a my ženy milujeme odlesky na všetky spôsoby a takmer všetky máme problém odvrátiť hlavu ak vo výklade vidíme krásne trblietavé šperky, šaty alebo dekoráciu. Dnes vás preto zavedieme do sveta metalickej zlatej a ukážeme vám, ako ju použiť na vašej svadbe. Odtieň zlatej sa čoraz častejšie stáva populárnym aj u nás, nakoľko je veľmi neutrálny a funguje tak dobre pri rôznych stylingoch. Kovové detaily spárované s jemnými farebnými prvkami, pridajú dotyk lesku a zaručia, že svoj deň prežijete hviezdne. Nižšie si ukážeme skvelé nápady zahŕňajúce metalickú zlatú, ktorá perfektne sedí pre jesenné a zimné svadby!

Pozvánky

Zlato vynikajúco vynikne na papieri. A čo je ešte lepšie zlaté pozvánky alebo menovky či menu lístky si viete vyrobiť aj vlastnoručne. Potrebujete len zlaté kvalitné pero a papier. Vaši hostia ocenia vašu snahu a budú radi, že majú od vás ručne napísanú pamiatku. Čo sa farieb týka, tak vynikajúco funguje čierna so zlatou. Veď posúďte sami.

SONY DSC

Torta

Pri pozeraní na tieto svadobné torty v metalickej zlatej je namieste povedať sme zostali fascinované a nadšené tým, čo všetko dokážu ručičky cukrárok. Pokiaľ neviete, kto Vám dokáže u nás upiecť podobné chuťovky odporúčame kontaktovať niektorých z našich dodávateľov v kategórií MŇAM.

Perfect Day, rozhovor_0172

Stolovanie

Metalicky-zlaté stolovanie je s istotou bombónikom počas vašej hostiny. Môžete to kombinovať v podstate s čímkoľvek, flitrový trblietavý obrus, pestré kvety vo farbe marsala, ružovej či fialovej alebo čistá biela nebude taktiež krokom vedľa. Načerpajte inšpiráciu z fotografií... Perfect Day, rozhovor_0174

Doplnky

Kategória doplnky je presne príkladom významu "tu sa medze nekladú" pretože presne tu je priestor na to, aby ste zlatú zakomponovali kdekoľvek, kam sa vám páči. Sklo v zlatom ráme, kde vítate svojich hostí, zlaté balóniky len tak ledabolo niekde v miestnosti či efektné konfety. Nemôžeme vynechať ani stoličky. Ako môžete vidieť, nemusíte ich zahaľovať do bielych návlekov a viazať mašľou, jednoducho ich stačí natrieť na zlato a budú dýchať modernosťou a ľahkosťou. Perfect Day, rozhovor_0175

Veríme, že ste spoločne s nami načerpali ďalšiu inšpiráciu ako použiť  zlatú počas vašej svadby. V prípade pokiaľ si chcete toho pozrieť ešte viac k tejto téme, navštívte náš Pinterest účet, kde nájdete inšpirácie oveľa viac.

 

*Credit* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame