Perfect Day
Vitajte pri našej dnešnej "zelenej" téme. Predpokladáme, že žiadnej z vás nemusíme nijako extra predstavovať spoločnosť Pantone. Celý svet každý rok čaká, kedy táto prestížna spoločnosť prezradí meno farby pre nadchádzajúci rok. Rok 2016 sa niesol v znamení pasteliek, a to konkrétne v odtieňoch Rose Quartz & Serenity. Rok 2017 však bude úplne iný... Nepopierame... prvý moment po zistení, že farba roka 2017 je Greenery, sme ostali trochu zaskočené. Pri pohľade na tú žiarivú zelenú sme s malou dušičkou otvorili článok, kde boli inšpirácie. Po chvíľke sme ale aj my podľahli čaru tejto farby, a to z veľmi jednoduchého dôvodu. Veď zeleň je všade okolo nás, Greenery je v kvetoch, prírodných aranžmánoch, na lúke a iných exteriérových lokalitách pre svadbu... Hodí sa ku kovovým metalickým farbám, no svedčí jej to aj v kombinácii s farbami roka 2016. A čo je dôležité, Greenery zelená má upokojujúci efekt, čo určite ocení každá vystresovaná nevesta. Poďme sa teraz spolu pozrieť, ako ju možno využiť v praxi. Tu by sme si však dovolili trochu zdvihnúť varovný prst. Zelená je veľmi obľúbená na slovenských svadbách, no častokrát sa stáva, že ak to preženiete s výraznou zelenou, veľmi jednoducho sa dá padnúť do nevkusu. Tak pozor na to, milé nevesty. :)

Yes, I do... alebo kde si poviete svoje "áno"

Pokiaľ sa obrad bude konať v samotnej prírode, Greenery máte v podstate všade okolo. Už len kde-tu niečo dozdobte a máte očarujúci priestor bez veľkej námahy. Ak máte obrad vo vnútri, veľmi jednoduchým spôsobom dostanete farbu Greenery aj tam. Veď posúďte sami. :) svadba-svadobne-saty-perfect-day_0029 svadba-svadobne-saty-perfect-day_0028

Nápady na dekorácie... a všetky iné dôležité detaily 

Úprimne, tu sa dostávame do bodu, kde môžeme polemizovať, či "krikľavo" zelené mašle na stoličkách sú práve ten trend, o ktorom je dnes reč. Za nás hovoríme "nie"... Namiesto toho radíme použiť jednoduché listy, vetvy, a to všetko v čistom a minimalistickom štýle. Spoločne sa pozrime, akým smerom sa uberajú svetové trendy a ako Greenery použiť. Greenery znamená "zeleň", preto sa nebojte použiť skutočnú zeleň... svadba-svadobne-saty-perfect-day_0034 svadba-svadobne-saty-perfect-day_0031 Nezabudnite svojim hosťom ešte pred svadbou oznámiť, že farebná téma vašej svadby je Greenery a zakomponujte ju aj do pozvánok. Cukrárke povedzte, že zeleň musí hrať prím aj na torte. svadba-svadobne-saty-perfect-day_0032 Myslíme, že pri svadobnej kytici bude najjednoduchšie trafiť sa do trendu roka 2017. V podstate pôjde s trendom skoro každá z vás, nech už budete mať akúkoľvek tému. :) svadba-svadobne-saty-perfect-day_0033 Tak, čo poviete? Aj vy ste zmenili názor a uznali, že farba pre rok 2017 je naozaj použiteľná a vôbec nie je potrebné ju zatracovať? Veríme, že ak si zvolíte akúkoľvek tému, Greenery bude jej plnohodnotnou súčasťou. Ak by ste túžili načerpať ešte viac inšpirácie, navštívte nás na Pintereste - tam je toho pre vás pripraveného oveľa viac. Krásny Greenery deň! :)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame