Perfect Day

Nevieme ako vy, ale my v Perfect Day sme netrpezlivo čakali, kedy konečne vyhlásia farbu roka 2018. Spoločnosť Pantone sa tento rok zhodla na farbe Ultra Violet. Prečo voľba padla práve na túto farbu sme vám priniesli okamžite v ten deň, ako vyšla a článok nájdete TU

Úprimne povedané, ostali sme zaskočené a nevedeli sme túto informáciu chvíľu spracovať. Prijali sme ju rozpačito a s malou obavou, ako to na svadbách bude teraz vyzerať. Predsa len, ak fialovú farbu uchopíte zle, nemusí to vždy dobre dopadnúť. Práve preto, ako pri každej farbe roka, aj teraz vám prinášame inšpiráciu, ako s touto farbou pracovať, aby ste ohúrili všetkých hostí. Pri prehliadaní Pinterestu sme v konečnom dôsledku zistili, že fialová je skvelá farba. Pôsobí majestátne, očarujúco a luxusne. Fialová má mnoho rôznych odtieňov a vyzerá dobre v kombinácii s takmer akoukoľvek farbou. Takže je to nakoniec celkom všestranná farba, s ktorou dokážete pracovať a dosiahnuť originálny výsledok. Priam fantasticky vyznieva so zlatou, ale ani strieborná jej z pôvabu určite neuberie. 

Poďme sa teda spoločne pozrieť ako na to, aby vaša svadba s ultra violet bola skutočne ohromujúca.

"Áno, beriem!" ... alebo kde si poviete svoj sľub...

V prípade, že máte svadbu naplánovanú na jar, o kvety máte postarané, pretože nevieme, či existuje krajšia a dostupnejšia ozdoba, akou je orgován. Okrem toho, že vám miestnosť krásne prevonia, váš obradný altánok a svadobná kytica budú vďaka orgovánu vyzerať ohromujúco.

Dekorácie a dizajn

Ako sme už vyššie spomínali, Ultra Violet skvele zladíte so zlatou či striebornou farbou. Pri tejto farbe však odporúčame príliš nekombinovať. Fialová je naozaj veľmi výrazná farba a ak to preženiete, môžete rýchlo spadnúť do gýču (čo nik z nás určite nechce). A malá rada od nás, lesklé fialové mašle na stoličkách oblečených do návlekov nie sú cestou, ako ísť s trendom (sme úprimné). Jednoduché chiavari stoličky len podčiarknu celkový efekt. Pri práci s fialovou sa zamerajte hlavne na stôl a dekorácie. Filalovej to pristane v kombinácii so zelenou a jemnou ružovou.

Ultrafialové pozvanie

Samozrejme, to, že ultra violet bude hrať hlavnú rolu na vašej svadbe, dajte najavo už na svojich oznámeniach. A tu pokojne popustite uzdu svojej fantázii... :) 

Mňam!

Nezabudnite ani na najobľúbenejšiu súčasť každej svadby a do ultrafialového svadobného predstavenia zakomponujte aj candy bar s maškrtami. Vaša svadobná torta vo fialovom odtieni bude už len tou povestnou "čerešničkou"... či skôr v našom prípade "slivkou"? :) 

Kam ešte s Ultra Violet?

Pozrite si ešte pár ďalších inšpirácií, kde a ako fialovú použiť, aby vaša svadba s farbou roka 2018 bola trendy. 

A v prípade, že sme vám v tomto článku priniesli stále málo inšpirácie, určite si pozrite aj náš Pinterest, kde nájdete celú nástenku inšpiratívnych fotografií venovaných tejto farbe. 

Veríme, že sme vás presvedčili, že fialová predsa len stojí za zváženie a keďže svadobná sezóna 2018 sa len pomaly rozbieha, dostaneme od vás kopec fotiek, ako ste si s Ultra Violet poradili vy. :) Budeme rady, ak práve vašu svadbu uverejníme na našom blogu ako inšpiráciu pre ďalšie nevesty. 

Krásny zvyšok dňa praje celý tím Perfect Day! 

Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame