Perfect Day

Provokatívny a plný myšlienok. taký je odtieň fialovej PANTONE 18-3838 ultra violet. Komunikuje nám originálnosť, vynaliezavosť a vizionárske myslenie, ktoré nás smerujú k budúcnosti. 

Komplexný a kontemplatívny odtieň ultra violet naznačuje tajomstvá vesmíru, nástrahy toho, čo je pred nami, a objavy, ktoré máme už za sebou. Obrovská a neobmedzená nočná obloha je symbolom toho, čo je možné a naďalej povzbudzuje túžbu usilovať sa o svet mimo toho nášho.

Záhadné odtiene fialovej sú už dlho symbolom pre alternatívnu kultúru, nekonvenčnosť a umeleckú genialitu. Hudobné ikony Prince, David Bowie a Jimi Hendrix priniesli ultra fialovú do popredia západnej pop kultúry ako osobné prejavy individuality. Jemné rozdiely a plná emócií, hĺbka PANTONE 18-3838 ultra violet symbolizuje experimentovanie a nesúlad, podnecuje jednotlivcov, aby si predstavili svoju jedinečnú stopu na svete a posunuli hranice prostredníctvom kreatívneho spôsobu vyjadrenia sa.

Takto opisuje farbu roka spoločnosť Pantone.

Čo na to poviete?

farba roka 2018

farba roka 2018

farba roka 2018

farba roka 2018

farba roka 2018

farba roku 2018

 

Čoskoro sa môžete tešiť na oveľa viac inšpiratívnych článkov venovaných práve farbe začínajúcej sezóny 2018. Dúfame, že vám pomôžu pri výbere tých pravých dekorácií a doplnkov na vašu svadbu.

 

Zdroje: 1 / 9 / 8 / 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame