Perfect Day

Krásne piatkové ráno prajeme z Perfect Day! :) 

Pred víkendom máme pre vás jeden špeciálny tip, ako si vniesť atmosféru svojho veľkého dňa do všedných dní bežného života a každý deň si tak pripomínať čarovné momenty a pocity, ktoré ste prežívali v deň, ktorý je pre mnohých tým najkrajším spečatením ich lásky. 

Nepochybne, svadba je výnimočnou udalosťou, ktorú si mladomanželia zapamätajú do konca svojich životov. Pocity z nej, z atmosféry, celého obradu či hostiny pretrvávajú dlhé roky. Vďaka fotografiám a videám sa do tohto jedinečného momentu môžeme kedykoľvek vrátiť a oživiť tak svoje spomienky. Možno však existuje jediná fotografia, ktorú milujete viac ako ostatné. Fotografia, pri ktorej sa usmejete a zahreje vás pri srdci vždy, keď sa na ňu pozriete, lebo len vy dvaja viete, prečo je pre vás špeciálna. Chcete jej nájsť špeciálne miesto, ktoré si zaslúži? Fotoobraz je dokonalým riešením!

Pravda, všetky svadobné fotografie nemôžete dať na plátno, pretože by zaberali naozaj veľa miesta. Vďaka viacerým rozmerom však môžete vybrať obľúbené fotografie z vašej svadby a umiestniť ich do domácnosti alebo do kancelárie. A tej svojej úplne najobľúbenejšej môžete venovať výsostné miesto a najväčší rozmer obrazu. Obraz v spojení s vašou svadobnou fotkou bude jedinečným návratom do tohto úžasného momentu. Okrem toho skrášli interiér a dodá mu svojskú, príjemnú atmosféru. Pohľad na takýto obraz budete jednoducho milovať.

Foto na plátno pritom vôbec nestráca svoju kvalitu, práve naopak. Forma obrazu mu dodá originálneho ducha, ktorý ešte zvýrazní jeho jedinečnosť. A práve fotky zo svadby sú fotkami, ktoré si každý z nás cení najviac. Zážitok z nej je teda neporovnateľne esenciálnejší ako iba z digitálnej, prípadne vytlačenej fotografie. Svoj životný moment si môžete zavesiť na stenu a ukázať ho tak každému hosťovi.

Aj vás uchvátila predstava mať svoje najkrajšie momenty zvečnené na luxusnom plátne a rozmýšľate, ako by sa dala táto myšlienka zrealizovať? Určite teda navštívte internetovú stránku www.OnlinePoster.sk, ktorá ponúka práve možnosť vytlačiť si svadobnú fotografiu na plátno. Na výber máte niekoľko rozmerov, vďaka čomu si môžete vytvoriť taký, po akom túžite a ktorý sa hodí do vašej domácnosti. Obraz vám príde napnutý na borovicovom ráme aj so závesným systémom – stačí ho len rozbaliť a zavesiť na stenu. Ideál! :) Využite túto úžasnú možnosť, potešte seba a svojho drahého a zvečnite svoj životný deň vo forme obrazu z fotky.

Takéto plátno však môže slúžiť aj ako originálny darček k výročiu či inému sviatku. Ak sa teda blíži vaše výročie a rozmýšľate nad tým, ako potešiť svoju polovičku, fotka na plátne môže byť dokonalou možnosťou! Nehovoriac o tom, že to nemusí byť len svadobná fotografia, ale pokojne aj fotka z vášho rande fotenia, momentka západu slnka z dovolenky, kde vás požiadal o ruku... 

A sme na konci dnešného článku. Ako sa vám páči nápad vytlačiť si fotografie na plátno? Aký moment zo svojho veľkého dňa by ste si chceli takto zvečniť, alebo ste si už zvečnili? Budeme veľmi rady, ak sa s nami podelíte o svoje nápady či fotky v komentároch pod článkom na FB. :)

Krásne a oddychové víkendovanie vám prajú vaše baby z Perfect Day! :) 

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame