Perfect Day

Začiatkom októbra sa v Bratislave opäť konala Galia Lahav Trunk Show v krásnych priestorch salóna Isabell. Nová kolekcia od Galia Lahav je inšpirovaná Viktoriánskou dobou v Anglicku a obdobím "Le Belle Epoque" vo Francúzsku.

Ako sme sa dozvedeli, tieto obdobia sa vyznačovali zmenami a inováciami. Nádych romantiky a obdiv ženského tela - aj takto môžeme opísať túto kolekciu. Úžasné krajkové detaily pracujúce s vintage inšpirovanou paletou dymovej ruže, krémom a starožitnou perlou. Zložité detaily krajkových šat, ručné vyšívané kvety, strieborné korálky, perly, kryštály od Swarovski a nadýchané rukávy pripomínajú éru, ktorou sa nechali inšpirovať. Po zhliadnutí kolekcie nebudete chcieť jedny, ale zrejme všetky ich šaty. Slovo "krásne" je tu vážne podhodnotené.

Trunk Show sa konala v Salón Isabell a tieto krásne fotky vytvoril fotograf Michal Hudec. Modelkou je úradujúca Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná.

Aby ste neprišli ani o iné kúsky z ich novej kolekcie, ukážeme vám ich... Tu sú modely, ktoré jednoducho musíte vidieť...

Podľahli ste kráse týchto šiat aj vy? Pokiaľ si chcete šaty osobne pozrieť, či uvažujete nad samotnou kúpou, sú dostupné v Salóne Isabell v Bratislave. Majiteľka Petra vám rada predstaví a ukáže exkluzívne kúsky, ktoré sú dostupné jedine v jej salóne. 

PS: Hanka bola v šatách okúzľujúca a malú ukážku sme si pre vás zostrihali aj v tomto videu.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame