Perfect Day

Nie tak dávno sme boli súčasťou premiéry, vlastne dvoch premiér súčasne. A to konkrétne, že svoje brány otvoril nový svadobný salón v Bratislave, Salón Isabell, a vôbec po prvýkrát na Slovensku sme mohli zhliadnuť a vyskúšať svadobné šaty od fenomenálnej návrhárky Galia Lahav. Jej šaty sú romantické a dramatické zároveň. Už 30 rokov prináša rok čo rok pre nevesty krásne kúsky a my sme si jej novú kolekciu pre rok 2017 boli pozrieť osobne priamo v Bratislave. A práve u Petry, v jej novom  salóne Isabell, sme mali tú česť. Jej snom od malička bolo mať svoj vlastný svadobný salón, a ako to už býva, aj ju naštartovala vlastná svadba, pretože nikde nenašla pre seba šaty, ktoré by jej učarovali. 

Na Slovensko priniesla hlavnú hviezdu dnešného článku, a to kolekciu Galia Lahav, ale aj značky Marco & Maria, či Inmaculada Garcia. Jedno, čo som si nemohla nevšimnúť u Peťky v salóne, bolo to, že žiadne tradičné šaty, typické pre slovenské salóny, u nej nenájdete. Ako sama hovorí, istých značiek je tu už naozaj veľa a práve pracuje na tom, aby sem priniesla ďalších dizajnérov, ktorí u nás zatiaľ nemajú zastúpenie. 

Ďalším dôležitým faktom v jej salóne je jeho atmosféra! Okamžite po vstupe ste v obklopení kvetín. Číhajú na vás na každom rohu, zo stropu, z váz, ale aj zo stien. :) Naozaj krása... A ako vraví Peťa: "Tento salón som ja, takto som si to vysnívala a vymyslela a za pomoci šikovných rúk vzniklo toto romantické miesto, pretože sa považujem za romantickú dušu." 

Šaty si zo salóna môžete požičať, ale veľmi radi by začali novú revolúciu a uvítali by, ak by si ich zákazničky svoje šaty hlavne kupovali. Pretože šaty od Galia Lahav sú snom každej ženy. A kto vie, možno po čase ich dokážete pokojne vyvetrať aj na nejakej spoločenskej udalosti. Pretože šaty od Galia Lahav za to naozaj stoja! 

Ale už vás necháme vychutnať si fotky, ktoré fotila priamo v salóne Andrea Jacenkova a o doplnky sa postaral Skvost

A určite si pozrite aj naše video priamo z fotenia počas Galia Lahav Trunk Show 2017 v Salón Isabell.

Team Perfect Day


Starší článok Novší článok

 

Odporúčame