Perfect Day

Áno je to tak. Je to priam neuveriteľné, ale od našich začiatkov uplynuli už takmer 4 roky. To je dosť dlhá doba, za ktorú sa toho veľa v našich životoch zmenilo. Niektoré z nás doštudovali, našli si nové práce, partnerov, manželov. :) Preto už nie všetky z nás majú dostatok času na to, aby sa naplno venovali nášmu blogu, hlavne teda písaniu a hľadaniu inšpirácie pre vás, naše čitateľky. 

Do nášho tímu preto hľadáme nové, čerstvé posily. Na etnicite, pohlaví, veku, vyznaní a diplomoch nám nezáleží, čo hľadáme, je kreativita, usilovnosť, ambície, flexibilita, ochota učiť sa novým veciam, záujem o blogovanie a online biznis. Ak ešte k tomu máte radi dizajn, umenie, módu a svadby, tak ste presne ten/tá, čo hľadáme. Ak ste z okolia Bratislavy, Trnavy alebo Nitry, tak ešte lepšie, ale nie je to podmienkou.

Čo by ste robili? Tak nejako z každého rožku trošku:)) Vytvárať, urdžovať a rozvíjať svadobný blog zahŕňa množstvo pracovných možností, najviac by sa nám však to tímu hodil niekto, koho baví sledovať na nete nové trendy v svadobnom priemysle a móde a takisto by bolo absolútne skvelé, keby sa mu/jej o týchto trendoch chcelo písať aj články:)

Pýtate sa, čo z toho budete mať vy? Možnosť byť súčasťou najlepšieho slovenského svadobného blogu (sme takisto spoluorganizátorom fantastickej výstavy Perfect Wedding), možnosť prispieť k zmene trendov na Slovensku, naučiť sa o tom, ako blogujeme (ako a kde hľadáme inšpiráciu a podklady k článkom, ako písať články v redakčnom systéme, ako pripraviť layout fotografií do článku atď atď), účasť na rozličných projektoch, ktoré do budúcna plánujeme, a takisto potenciál získať v budúcnosti platenú pozíciu.

Ak si myslíte, že niečo takéto by vás bavilo, stačí nám poslať email na info@perfectday (do predmetu prosím uveďte Posila), v ktorom nám napíšete niečo o sebe, o tom, čo ste doteraz robili alebo stále robíte a prečo by ste chceli byť členom nášho tímu. Jednoduché nie?

Už teraz sa tešíme na vaše príbehy. Krásny víkend!

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame