Perfect Day

Dúfame, že ste mali fajn týždeň, ale hlavne, že už ste plne naštartovaní na víkend. Ja idem fotiť do Mikulova svoju prvú svadbu v týchto končinách, obrad by mal byť vonku vo vinohrade, tak sa už neviem dočkať:) Ale ešte predtým potrebujem doriešiť pár drobností. Ako ste si už stihli asi všimnúť v nadpise,

hladame dobrovolnikov

A to konkrétne dva druhy:

1. Do našeho malého tímu, hľadáme ešte jedného člena. Na etnicite, pohlaví, veku, vyznaní a diplomoch nám nezáleží, čo hľadáme, je kreativita, usilovnosť, ambície, flexibilita, ochota učiť sa novým veciam, záujem o blogovanie a online biznis. Ak ešte k tomu máte radi dizajn, umenie, módu a svadby, tak ste presne ten/tá, čo hľadáme. Ak ste z okolia Bratislavy, tak ešte lepšie, ale nie je to podmienkou.

Čo by ste robili? Tak nejako z každého rožku trošku:)) Vytvárať, urdžovať a rozvíjať svadobný blog zahŕňa množstvo pracovných možností, najviac by sa nám však to tímu hodil niekto, koho baví sledovať na nete nové trendy v móde a v svadobnom priemysle a takisto by bolo absolútne skvelé, keby sa mu/jej o týchto trendoch chcelo písať aj články:)

Pýtate sa, čo z toho budete mať vy? Možnosť byť na začiatku niečoho nového a potencionálne do budúcnosti veľkého, možnosť prispieť k zmene trendov na Slovensku, naučiť sa o tom ako blogujeme (ako a kde hľadáme inšpiráciu a podklady k článkom, ako písať články vo Wordpresse, ako pripraviť layout fotografií do článku atď atď), účasť na rozličných projektoch, ktoré do budúcna plánujeme, a takisto potenciál získať v budúcnosti platenú pozíciu.

Ak si myslíte, že niečo takéto by vás bavilo, stačí nám poslať email na info@perfectday (do predmetu prosím uveďte Dobrovolnik 1), v ktorom nám napíšete niečo o sebe, o tom, čo ste doteraz robili alebo stále robíte a prečo by ste chceli byť členom nášho tímu. Jednoduché nie?

Danni & Francois-1006

2. Dobrovolník typu číslo dva, sú v podstate osoby dve:) Koncom augusta (predpokladaný, ale zatiaľ nie na 100% potvrdený termín je 29.8.) ideme fotiť editoriál do prostredia krásneho Chateau Béla a hľadáme sympatický párik, ktorý sa nebojí fotoaparátu a chcel by sa na jeden deň vžiť do role nevesty a ženícha:)) Je dosť možné, že fotenie bude spojené s workshopom, takže musíte byť naozaj v pohode nielen pred jedným fotografom a jedným foťákom, ale pred viacerými, max počet účastníkov bude limitovaných na 10, takže zase až také "kruté" to nebude:) Tento job je skvelý ak si chcete z niekoho vystreliť a poslať im vaše "svadobné fotografie" emailom a potom sa im priznať, že vlastne žiadna svadba nebola.... prípadne, ak do vás rodičia stále "hučia", že kedy už bude svadba, tak ich takýmto síce krutým žartom môžete aspoň na chvíľku zabaviť :)) Občerstvenie počas dňa je na náš účet a samozrejme výmenou za vás čas budú nádherné fotografie (viď príklady:)) od mojej maličkosti (www.inspiredbylove.sk), ktoré od nás dostanete ako poďakovanie.

Ak vás zaujala táto ponuka, pošlite nám prosím email na info@perfectday.sk (do predmetu prosím uveďte Dobrovolnik 2) a napíšte nám v ňom niečo o vás, kto ste, ako ste sa stretli, ako dlho ste spolu, čo vás baví, prečo by ste chceli byť súčasťou tohoto projektu a samozrejme nezabudnite pripojiť nejaké fotografie vás dvoch :))

Gian Marco & Charlotte-1010

Tešíme sa na vaše emaily! Krásny víkend všetkým:)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame