Perfect Day

Neviem ako vy, ale ja som sa už preladila na septembrovú nôtu. Dobrovoľne. Bezproblémové prevtelenie do tohto jesenného modulu mi zabezpečil posledný predĺžený augustový víkend. Prechádzky po Prahe s dáždnikom v ruke a sledovaním ľudí popíjajúcich za veľkým oknom kaviarne maxiveľkú kávu. Pridala som sa k nim. A bolo mi úžasne! Môj muž, Starbucks, latte so škoricou a vonku príjemný (ešte trochu teplý) dážď. Romantika ako sa patrí. Viem, viem... veľa z vás nie je nadšených vidinou skorých tmavých večerov, zobúdzania sa pri stolnej lampe, obliekania do vrstiev oblečenia, mokrých nôh a boľavých hrdiel, ale... Na jeseni je niečo magické! Dnes vám to ukážem ;-)

Hra farieb. Jarné a letné svadby sa nesú v jemných pastelových farbách ružovej, smotanovej, zelenej, žltej... Farbu svadobnej výzdoby vtedy často ladíme podľa jarných či letných kvetov, ktoré tvoria nevestinu svadobnú kyticu. Jeseň nám ponúka prekrásne sýte farby, a hlavne neotrepané (!). Bola by obrovská škoda ich nevyužiť! Možno sa vám jeseň spája len s hnedou a žltou farbou. Presne pre TOTO som sa rozhodla ukázať vám krásy jesene. No nekrúťte hlavami.. možno práve vás inšpirujeme a svoju svadbu si naplánujete práve na jeseň budúceho roka :-)

Poďme sa pozrieť na pestrú paletu farieb, ktorú nám jeseň ponúka. Zaradili by ste sem námornícku modrú, mentolovú, fialovú, malinovú, fuksiovú, lososovú, bordovú, sýtu oranžovú či zlatú farbu? A ako krásne sa tieto farby vynímajú na svadobnej tabuli! Navyše sa perfektne kombinujú. Táto hra s farbami nám berie dych.

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0045

Bol by priam hriech nedoladiť k svadobnej tabuli aj všetky doplnky. Svadobný účes, pierko, oznámenia, pozvánky, menovky, dekorácie... Jeseň vám dáva výhodu natur výzdoby for free, úplne že ZADARMO. Vyžaduje si len váš čas. Jedna prechádzka po parku, či lese a máte vystarané :-)

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0040

Keďže jesenná svadba nasleduje až po lete, namiesto čakania a polihovania môžete priložiť ruku k dielu a popracovať na darčekoch pre svadobčanov. Kto by sa len nepotešil domácemu handmade sirupu, lekváru či inej pochutine pripravenej z tej najväčšej lásky?

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0046

Teraz, keď chuťové poháriky pracujú na plné obrátky, nemožno nespomenúť klasické hrejivé jesenné chuťovky. Karamel, vanilka, škorica, čokoláda, jablká, hrušky, hrozno, orechy, gaštanové pyré, ovocné taštičky, slivkové koláče, jablkový mušt, cider, horúce jabĺčko a pod. Kto neochutnal, nepochopí ;-)

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0042

Ak som vás nedostala na teplé farby jesene, a ani láska cez žalúdok vám nič nehovorí, posledný tromf, ktorý pre vás mám, sú prekrásne svadobné fotografie. Krajšie scenérie, ako ponúka matka príroda v jesennom šate, vám nepripraví ani ten najšikovnejší grafik na celej planéte.

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0043

Tak čo? Tešíte sa na jeseň?? Dajte nám vedieť ;-)

* Credits *  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame