Perfect Day

Ahojte, v posledných dňoch máme pocit, že počasiu preskočilo. Sneh strieda dážď, a ten zase horúce jarné slniečko. Kvietky začínajú okrášľovať svet svojimi farbami a vy, jarné nevesty, už isto odratúvate dni do svadby. Ak ste si ešte nevybrali farby svojej svadobnej kytice, skúsime vám trošku pomôcť v rozhodovaní. Nech sa páči, sezónne kvety do jarnej kytice.

Tulipán

Veľmi jednoduché a nenáročné riešenie. Klasika, ktorá nesklame a v kombinácii so správnymi kvetmi môže vyčarovať naozajstný úžas na tvárach svadobných hostí. Viac tulipánových nápadov nájdete aj v našom článku Kvetinová inšpirácia - tulipány

jarná svadobná kytica

Jazmín

Nie až tak slávny, ale skvelý pomocník do strapatej svadobnej kytice alebo girlánd na slavobránu. Malé biele kvietky so zelenými lístkami sa hodia ako vokalistky k akémukoľvek druhu dominantného kvetu.

jazmín vo svadobnej kytici

Pivonka

Dominantná, krásna, s hustými lupeňmi. Taká je jedna z najobľúbenejších svadobných kvetov, nazývaná aj pivónia. Ak ste si vybrali svadbu v jarných mesiacoch, neváhajte siahnuť po tomto krásnom romantickom kvete. Perfektne sa dá kombinovať aj s tulipánom alebo jazmínom.

pivonka

pivonka

Orgován

Orgován kvitne v máji a ak ste si na svadbu tiež vybrali tento lásky čas, nechajte sa uniesť jeho farbou. Môžete zvoliť orgovánovú farbu roka, a tak "zabiť dve muchy jednou ranou". Kto by nechcel svadobnú kyticu zadarmo, no nie? Orgován určite rastie niekde vo vašom okolí, možno aj vo vašej záhrade. 

orgovánová kytica

Zvonček

Lesné víly, zbystrite pozornosť. Aj zvonček skvelo vynikne pri vašich svadobných šatách. Skutočná jemnosť a ľahkosť tohto kvietku podčiarkne vašu dievčenskú dušu a spontánnosť. Tiež sa z neho dá pripraviť nádherný venček do vlasov...a potom už bude chýbať iba vílí prach... :) 

zvončeky vo svadobnej kytici

zvončeky vo svadobnej kytici

Konvalinka

Vedeli ste, že z týchto drobnulinkých kvietkov mala svadobnú kyticu sama vojvodkyňa z Cambridge, Kate, manželka princa Williama? Aj ona vie, že v jednoduchosti je krása. Čistá biela farba a jemné hmýrenie konvalinkových hlavičiek sú veľmi hravou, a zároveň striedmou voľbou.

konvalinka

Hyacint

Cibuľová rastlinka, ktorú by ste si v svadobnej kytici možno nikdy nevedeli predstaviť. Pozrite sa ale, ako krásne je možné sa s ním pohrať a vyčarovať z neho nezvyčajný doplnok.

svadobná kytica hyacint

Veríme, že ste objavili nové možnosti, ako kvetinovo rozžiariť váš svadobný outfit a vaša jarná svadba môže byť teraz ešte väčšou rozprávkou v záplave jarných kvetov.

Krásny deň vám prajeme z Perfect Day!  

Zdroje: 1 / 23 / 22 / 16 / 15 / 14 / 13 / 7 / 6 / 5 / 2 / 3 / 4 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 24 / 25 / 26

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame